• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Nowy nabytek i nowy projekt stworzony przez K&K czyli Darka,lakiernik z Rybnika bardzo się postarał i zrobiona świetna robota:)(y).
Nawet WSI tak dobrze nie nałoży,tylko nawali grubą warstwę lakieru i w tym są chyba najgorsi(n),takie tam moje spostrzeżenia jeśli chodzi o nałożenie farby.
Darek pomaluje w jakim tylko kolorze się zechce,podać mu kod koloru oraz wybrać ciągnik lub naczepę i do dzieła...
s1.jpg
s2.jpg
s3.jpg
s4.jpg
s5.jpg
 

K&K-1/50-WSI

Aktywny użytkownik
Reakcje
557 0 0
Nowy nabytek i nowy projekt stworzony przez K&K czyli Darka,lakiernik z Rybnika bardzo się postarał i zrobiona świetna robota:)(y).
Nawet WSI tak dobrze nie nałoży,tylko nawali grubą warstwę lakieru i w tym są chyba najgorsi(n),takie tam moje spostrzeżenia jeśli chodzi o nałożenie farby.
Darek pomaluje w jakim tylko kolorze się zechce,podać mu kod koloru oraz wybrać ciągnik lub naczepę i do dzieła...
Zobacz załącznik 609359 Zobacz załącznik 609360 Zobacz załącznik 609361 Zobacz załącznik 609362 Zobacz załącznik 609363
Super sie ciesze ze sie spodobała nasza praca i dołożymy wszelkich staran aby kolejne modele wyszły tak samo albo lepiej
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Jakość wykonania dorównuje z WSI czy TEKNO,model kupiłem w ciemno i jeszcze sprawdziłem na fotki w necie to wykonanie naprawdę dobre i sam byłem ciekawy i miałem pewne obawy,ale z modelu jestem zadowolony.Tej edycji trust edition nie widziałem aby jakiś inny producent miał w ofercie.
Na stronie NZG nie ma,pewnie to model z przed kilku lat.Znalazłem przypadkowo na necie w sklepie,czasem można znaleźć fajne wynalazki,sklep to:
http://www.modele-metalowe.pl/
Trochę mają z WSI,też jest niewiele z TEKNO oraz pod nazwą GUILOY kryją się modele IMC MODELS.
 

Driver

Aktywny użytkownik
Reakcje
260 1 0
Dzięki za odpowiedz też kupiłem u nich kilka modeli i można ich śmiało polecić ,a mp3 jak najbardziej na plus tym bardziej że nie ma ich zbyt wiele jako modele i w atrakcyjnym wyglądzie :) że ja nie zaglądałem na NZG:ROFL:
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki