• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

moja kolekcja-sloth

OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
Jakość ujdzie w tłumie,nie jest tak źle,gorzej ze środkiem-wnętrze,jest bardzo pusto i ubogo.
Kilka modeli mam z tekno i da się przeżyć.
WSI volviacz,wersja XXL na australię.....
fhxxl1.jpg
fhxxl3.jpg
fhxxl2.jpg
 

Maverick

Znany użytkownik
Reakcje
395 37 5
Ja jestem bardzo bliski podjęcia decyzji o zakupie pierwszego modelu w tej skali. Już się boję co to będzie jak pierwszy model zagości u mnie w kolekcji :D Teraz wydaję już majątek na modele a co dopiero będzie jak chwycę kolejną skalę ( *czytaj: nałóg:ROFL: ) ??
 
OP
OP
sloth

sloth

Znany użytkownik
Reakcje
188 0 2
I bardzo dobrze,trzeba kusić:devil:;).Musi być ten pierwszy raz jeśli chodzi o 50,mnie już dawno pochłonęło:).
To co mi zostało z 87 to definitywny koniec i jestem w trakcie pozbywania się.
Wojciechu jeśli chodzi o tego żółtego amerykańca firmy DRAKE to rewelacja,tylko trochę cena...
Modele tej firmy niestety tyle kosztują,ale kto wie może z czasem nabędę,u ciebie w krainie wikingów zapewne dostaniesz coś z WSI i 50.
Aż mnie ciekawi jakie będą wasze pierwsze modele i założycie nowe tematy w...nie tylko H0:D
Także do dzieła panowie...
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:50 6

Podobne wątki