• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Modele Szifo

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.686 4 0
U mnie tempo komentowania na stałym (słabym) poziomie... :D
Star w wersji "L-ka" genialny. Taką wersję widział bym ZDECYDOWANIE u siebie! :) Żuk rzeczywiście , z pewnej odległości wydaje się być idealny. :ROFL: Tak na poważnie, model w bardzo fajnym malowaniu i dla mnie ma więcej plusów niż wad. Wśród tych wszystkich "dużych" pojazdów to świetne urozmaicenie.
Jelcz 640 z gruszką. Kolejny model PRL, który planuje w przyszłości sobie sprawić. Twój pięknie ubrudzony, jak żywcem wyjęty z przeszłości. :)
Na koniec "ogórek". Wg. moich subiektywnych odczuć ten brud ciut za ciemny... Wydaje się , jak by to była inna farba a same napisy zrobione spayem. Sam pomysł - genialny. Pamiętam własnie takie PR-ki i H9-tki ubrudzone... :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.529 68 0
W Twoim wątku, w komentarzach jak zwykle wieje nudą, same superlatywy:LOL:, więc i ja się nie wyłamuję, genialne jest to co robisz(y)(y)(y)
"napis" na tylnich drzwiach taki swojski:ROFL::ROFL:
 
OP
OP
szifo30

szifo30

Znany użytkownik
Reakcje
4.364 2 0
Star 29 brygadowy (SAW Model)
Zrobiłem z niego samochód brygady zajmującej się pracami na wyładowniach i rampach kolejowych .
Wiadomo że transbud zatrudniał setki ładowaczy i przeważnie wożeni byli osinobusami ,ale u mnie i ten Star dostał tą robotę.
star,.,., (1).JPG
star,.,., (2).JPG
star,.,., (3).JPG
star,.,., (4).jpg
star,.,., (5).JPG
star,.,., (6).JPG
star,.,., (7).JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.862 386 20
Świetnie wyglądają te miniaturki na Twoich zdjęciach. Gatuluję. (y)
 

Podobne wątki