• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

MAKIETA TNT Michał Type_r7

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#28
Michał ty kuj żelazo , bo jak się ( daj boże ) dzieci pokażą to już nigdy jej nie rozstawisz .
Ja zawsze rozkładam i cicho siedzę , czekam . Jak częstotliwość pytania " a musi to tu stać " wzrasta do niebezpiecznego poziomu , pakuje i wycofuję się , nie ma co drażnić :ostrozny::ninja:
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.666 158 2
#29
Michał ty kuj żelazo , bo jak się ( daj boże ) dzieci pokażą to już nigdy jej nie rozstawisz .
Ja zawsze rozkładam i cicho siedzę , czekam . Jak częstotliwość pytania " a musi to tu stać " wzrasta do niebezpiecznego poziomu , pakuje i wycofuję się , nie ma co drażnić :ostrozny::ninja:
Święte słowa. Tylko, że u mnie jest jeden problem. Mogę to postawic w jednym pokoju, ale makieta zajmie jego połowę....hahaha..
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#34
Michał , pogoda się zrobiła to na niedzielę w plenerze ją rozstaw :) a nie po znajomych i rodzinie się gościć :D
 

Podobne wątki