• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.761 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
19 . Zaczynamy zimową serię zdjęć robionych w domu na szarej podstawce . Muszę jeszcze trochę pokombinować z aparatem bo widać różnice na zdjęciach . Na pierwszy ogień idzie man w bardzo ciekawej wersji .
Zapraszam :
981. MAN TGS 6x6 - TROST (Herpa)
1.1 MAN TGS 6x6 TROST [800x600].JPG

1.2 MAN TGS 6x6 TROST [800x600].JPG

1.3 MAN TGS 6x6 TROST [800x600].JPG

1.4 MAN TGS 6x6 TROST [800x600].JPG

1.5 MAN TGS 6x6 TROST [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.510 68 0
Do nowego iveco było mi się ciężko przekonać tak samo jak do nowej scanii, ale właśnie dzięki takim prezentacją jak Twoja, te modele nabierają uroku (y)
Trost należy do tych samych malowań co Wocken czy anhalt, unikam, bo jak kupię jednego,to będę chciał wszystkie, wolę podziwiać u innych ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.823 386 20
Piękny model. (y)
A w aparacie, to poszukaj blokady ekspozycji. Jak zablokujesz to wszystkie zdjęcia do czasu odblokowania będą miały te same ustawienia co do światła, balansu bieli itd., dzięki czemu kolory będą takie same.
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.761 67 1
Piękny model. (y)
A w aparacie, to poszukaj blokady ekspozycji. Jak zablokujesz to wszystkie zdjęcia do czasu odblokowania będą miały te same ustawienia co do światła, balansu bieli itd., dzięki czemu kolory będą takie same.
Tutaj akurat próbowałem różnych ustawień światła w aparacie . Jak widzę chyba te bardziej białe lepiej się prezentują .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.685 4 0
Bardzo ciekawy Magirus :D w barwach Potthoff. Kolor na pewno rzuca się w oczy, :D ale te szczegóły na kabinie są świetne.
Trost jest kapitalny w tej wersji, HDS na trzyosiowym ciągnika ma w sobie to coś. :) Ilość detali robi robotę , no i to charakterystyczne Austriackie malowanie... :)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.761 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
18. Pierwszy u mnie man nowej generacji i od razu w ulubionej konfiguracji czyli z wywrotem :D
Zapraszam :
982. MAN TGX GX - AGROSPRINTER (Herpa)
2.1 MAN TGX GX Agro spinter [800x600].JPG

2.2 MAN TGX GX Agro spinter [800x600].JPG

2.3 MAN TGX GX Agro spinter [800x600].JPG

2.4 MAN TGX GX Agro spinter [800x600].JPG

2.5 MAN TGX GX Agro spinter [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Podobne wątki