• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja Lec Go

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
U Bartka bez zmian, albo grubo albo BARDZO grubo! :ROFL::ROFL::ROFL:
Scania Wirth. Jeden z fajniejszych modeli wypuszczonych ostatnimi czasy przez Herpę. Idealne malowanie i konfiguracja. Szkoda, że ta firma nie wozi kontenerów... :ROFL:
F8 Transmaximal. Obok tego modelu nie można przejść obojętnie i fajnie, że nam go przypomniałeś. Tak jak już pisali inni, warto poczytać o historii tego niezwykłego sprzęgu.
MB Peterburs ładnie zrobiony , ale nie wyróżnia się niczym nadzwyczajnym. Na koniec zapowiedź kolejnych prezentacji... Tu jest grubo! Widzę parę "kilerów" i czekam na zdjęcia poszczególnych modeli. :)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Serdecznie witam w nowym roku . Odnośnie zdjęcia zapowiadającego co będzie w mojej kolekcji to dodam tylko tyle że prędko się dobrej pogody nie spodziewam , ale możecie być spokojni . Na jesieni udało się porobić trochę zdjęć i jeszcze zostało do pokazania 24 modele , z czego tylko 2 to będą odgrzewane kotlety z lepszymi zdjęciami :D Dzisiaj kolejny model u mnie w kolekcji . Przechodzimy do marki z gryfem na masce . Na pierwszy ogień w tym roku idzie model który od kiedy go zobaczyłem chodził mi po głowie i w końcu się udało .
Zapraszam :
899. Scania 143M Streamline - ANDERST (HERPA)
1.1 Scania 143M 1 [800x600].JPG

1.1 Scania 143M 2 [800x600].JPG

1.1 Scania 143M 3 [800x600].JPG

1.1 Scania 143M 4 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Jedno z lepszych malowań, jakie odtworzyła Herpa , jeżeli chodzi o trzecią generację.:) Dwukolorowe koła pasują tu wręcz idealnie. Ogromny plus, że z jakiegoś powodu je zastosowano. Kolejna sprawa - lustra w kolorze! W czasach premiery modelu była to ogromna rzadkość. Na koniec najlepsze - 500 koni. Świetny model! :)
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
Witam Panowie i Panie . Dziękuje za komentarze dotyczące pokazanych przez ze mnie modeli .
Dziś zostaje przekroczona granica 900 modeli i zaczynami odliczanie do magicznego 1000 w mojej kolekcji :D Ta jubileuszową prezentacje przejmuje model szwedzkiego producenta ciężarówek . Jak dla mnie to bardzo fajny i zgrabny model w konfiguracji raczej rzadko spotykanej .
900. Scania 124L 400 - Jokey Plastik (HERPA)
2.1 Scania 124L 1 [800x600].JPG

2.1 Scania 124L 2 [800x600].JPG

2.1 Scania 124L 3 [800x600].JPG

2.1 Scania 124L 4 [800x600].JPG

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam Bartek .
 

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.929 5 1
Piękne Skakanki zaprezentowałeś. 4ka to zdecydowanie mój faworyt, model trafia w 100% w mój gust. Model skromny ale z klasą takie najbardziej mi się podobają, do tego ciekawa konfiguracja i robi się wyjątkowa miniaturka. ;) Gratuluję takiej ilości modeli chyba musisz je jakoś katalogować. U mnie przy liczbie 100 zapominałem co mam a co nie. :ROFL:
 
OP
OP
Lec Go (Bartek)

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.674 67 1
;) Gratuluję takiej ilości modeli chyba musisz je jakoś katalogować. U mnie przy liczbie 100 zapominałem co mam a co nie. :ROFL:
Katalogowanie zacząłem dopiero jakiś rok temu jak kupiłem sobie powtórkę pierwszą . Wcześniej miałem tak że patrzę na model i myślę jak mi się on podoba , potem szybkie sprawdzenie , aaa już go mam :D Także do ilości tak 600-700 jeszcze ogarniałem .
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Model bez fajerwerków ale za to w ciekawej i rzadziej spotykanej konfiguracji. Do tego wyprodukowana w ilości zaledwie 600 szt! :gwizd:
Dołączam się do gratulacji w związku z pokazaniem dziewięćsetnego modelu. :)
 

Podobne wątki