• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Jelcz PR110D Lux - Jaco & Bart - 1:87

OP
OP
jaco

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
#41
To jest możliwe , ale kosztowne i czasochłonne , najpierw trzeba dopracować w skali 1:87 a później pomyślimy.
 
Ostatnio edytowane:

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
#42
Jak dla mnie super(y), chwilę się zastanawiałem nad kieszenią na rejstrację w tylnej klapie, ale wczesne wersje tak właśnie miały;
48726980632_cc49a5588f.jpg
Pamiętajcie o tej poręczy pod oknem;)
 
OP
OP
jaco

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
#43
O tym myśleliśmy , dzięki temu, że te ściany są z blachy to jest pełna dowolność na modyfikacje i zrobienie wszelkich odmian różniących się takimi detalami.
 

Bart

Użytkownik
Reakcje
121 5 1
#46
Poszukuję zdjęć lub jakichkolwiek materiałów, które umożliwiłby wykonanie malowania nieisteniejącego już PKS Wodzisław Śląski. Mi się niestety nie udało nic znaleźć, a bardzo zależy mi właśnie na tym malowaniu.
Poniżej przedstawiam pierwsze kilka wzorów malowań, które planujemy zrobić.

@Tomek M.
Dzięki za info dot. PKS Bielsko-Biała.
 

Załączniki

Ostatnio edytowane:

arko5

Aktywny użytkownik
Reakcje
533 0 0
#47
Będzie możliwość wykonania Jelcza we własnym wzorze malowania? Czy tylko gotowe wersje będą dostępne?
 
OP
OP
jaco

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
#48
Myśle, że sprawa do uzgodnienia, dopóki malowanie nie będzie drastycznie odbiegać od powyższych schematów to da radę.
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
jaco

jaco

Znany użytkownik
Reakcje
829 14 1
#55
Ponieważ wiele ludzi dopytuje, wrzucam choć nie chętnie zdjęcia prawie finalnej budy. Weźcie pod uwagę, że są to tzw. "brudnopisy". Wszelkie prace konstrukcyjne zostały zakończone. W tym tygodniu pracuje nad odlewami finalnej wersji budy i detali wnętrza. Modele prezentują się trochę goło, bo nie mają wnętrz. Same wnętrza będą dość detalicznie wypełnione.
IMG-0642-f.jpg

IMG-0644-f.jpg

20211006_175124-f.jpg
 

Podobne wątki