• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Inne - Brodagaz

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
Piękna Octavia. (y) Normalnie coraz bardziej podobają mi się te modele. Wykonanie jest naprawdę świetne, a jak patrzę na ceny w internecie, to kuszą i to strasznie. Herpowskie modele to jakieś strasznie ekskluzywne przy cenach tych w skali 1:24... :ROFL:
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.324 108 2
Model z serii gazetkowej wydanej we Francji jakieś 15-17 lat temu , siedział u mnie na dnie szafy zapomniany kilkanaście lat. Miałem wtedy fazę na zbieranie modeli samochodów nie istniejącej już marki Simca, a skala modeli nie miała znaczenia :)
Skala 1/24
IMG_5141a.JPG
IMG_5144a.JPG
IMG_5146a.JPG
IMG_5147a.JPG
IMG_5150a.JPG
IMG_5154a.JPG
IMG_5155a.JPG
IMG_5145a.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.831 386 20
Ciekawy model. Otwierane elementy ciekawe, może trochę za duże szpary ma przez to, ale fajnie wygląda. Jedynie spasowanie tylnej szyby mogło by być lepsze. Ogólnie wygląda dobrze. (y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Inne skale 570
Inne skale 370
Inne skale 5

Podobne wątki