• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

HOBBY Poznań 2009 - przygotowania, sugestie, ustalenia.

OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.576 8 0
kiedy i komu płacimy za impreze ?
Słuchaj, możesz zapłacić mnie - nie obrażę się ;)

A tak poważnie, występujemy pod szyldem PZMKiMK i to właśnie Związek uiści za nas stosowną opłatę do MTP.
Z własnej kieszeni płacić będziemy za noclegi w bursie oraz śniadania zamówione dla wszystkich zakwaterowanych osób. Płatne zapewne na miejscu w recepcji bursy. Dochodzą jeszcze wszystkie dodatkowe koszty związane z transportem i wydatki na "używki" ;) Ale to już inna sprawa.
 
Reakcje
5 0 0
Młodzikowski napisał(a):
kiedy i komu płacimy za impreze ?
Słuchaj, możesz zapłacić mnie - nie obrażę się ;)

A tak poważnie, występujemy pod szyldem PZMKiMK i to właśnie Związek uiści za nas stosowną opłatę do MTP.
Z własnej kieszeni płacić będziemy za noclegi w bursie oraz śniadania zamówione dla wszystkich zakwaterowanych osób. Płatne zapewne na miejscu w recepcji bursy. Dochodzą jeszcze wszystkie dodatkowe koszty związane z transportem i wydatki na "używki" ;) Ale to już inna sprawa.

Jasne ,. Dzięki za info. Praktycznie jestem juz gotów , jeszcze tylko kilka drzew dostrugam................... . Fotki podam niebawem.Pozdrawiam
 
OP
OP
Młodzikowski

Młodzikowski

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
3.576 8 0
Praktycznie jestem juz gotów
Chociaż jeden :D

Jeszcze sprawa czasu przybycia właścicieli skrzynek do Poznania. Montaż rozpoczynamy od szuflady ekipy HAZERO potem M.Żemkowski, P.Sell i K.Kapera ze "Strumieniem". Krzysiek deklaruje przybycie na godz.15. Następni w kolejności to: Adient + "niebieskie łuki" (nie wiem kogo), D.Wnuk, T.Szmit, B.Grzelak, Nohab i Mariusz. Dalej Młody, Nemo, ekipa ŁKMK, Zytom oraz Dominik z Robertem.
Myślę, że "wystartujemy" z montażem od godz.14.00 i do zamknięcia hali (godz.23.00) uporamy się ze skręcaniem modułów i barierek oraz sprawdzimy czy coś jeździ ;)
Tak więc proszę wszystkich uczestników o samodyscyplinę. Spóźnienie osoby z początku czy też ze środka "tasiemca" - wywoła niepotrzebną "nerwówkę".

Proszę pisać swoje uwagi, może jest jeszcze coś do obgadania i uzgodnienia.
Pozdrawiam.
 
Reakcje
10 0 0
Temat lekko obok ale zwiazany z watkiem . W sobote ok 13,00 planujemy spotkanie uczestnikow forum czy znajdzie sie kawalek miejsca na to spotkanie tak aby na spokojnie mozna by bylo porozmawiac.
 

Sello

Znany użytkownik
Reakcje
635 6 1
Odpowiem jako współorganizator tego przedsięwzięcia. Na terenie wyznaczonym na naszą makietę na pewno nie. I nie chodzi tu o jakieś uprzedenia, tylko o ilość ludzi, która kręciłaby się obok makiet, sprzętu i modeli. Na terenie MTP jest sporo miejsc gdzie można usiąść i pogadać, więc nie sądzę aby był z tym problem.
 
Reakcje
10 0 0
Jestem swiadomy utrudnien wynikajacych z takiego spotkania. Planowana jest zbiorka przy makiecie kolegi Krzysztofa Mlodzikowskiego o 13,00 a potem oczywiscie mozemy udac sie w inne miejsce chodzi tylko o ten punkt spotkania by nie bladzic po calej hali
 
Reakcje
0 0 0
Przemek pisząc o terenie wyznaczonym na makietę pewnie miał na myśli obszar odgrodzony barierkami. Nic nie stoi na przeszkodzie abyśmy spotkali się przy Ostrowie po stronie dla publiczności.
 
K

Kpt.Nemo

Gość
A ja to się nie musze spinać, bo jestem luzak że hej, moja część której i tak nie warto pokazywać bo to chała jest, może zostać dopięta nawet o 22.55 i tak to nie ma wpływu, na wszechświata losy. ;)
 
K

Kpt.Nemo

Gość
jedrzej napisał(a):
Planowana jest zbiorka przy makiecie kolegi Krzysztofa Mlodzikowskiego o 13,00 a potem oczywiscie mozemy udac sie w inne miejsce
Hurrrra, będzie jednak spotkanie, szkoda tylko że tę sielankę może ktoś zakłócić, jakiś element albo co.
 

Zbyszek

Znany użytkownik
Reakcje
844 77 5
Kpt.Nemo napisał(a):
Hurrrra, będzie jednak spotkanie, szkoda tylko że tę sielankę może ktoś zakłócić, jakiś element albo co.
;) Możesz naświetlić, jaki przebieg będzie miało to zakłócanie? Bardzo jestem ciekaw.
Może nie warto będzie podchodzić o tej trzynastej do grupy, tylko zwyczajnie stanąć z boku z aparatem. :p
Nie odbieraj tego, jako osobistą wycieczkę co do Twojej osoby, ale dziewczynki w pewnym wieku mają uderzenia gorąca, etc., a chłopców najzwyczajniej p............oli. :D
 
K

Kpt.Nemo

Gość
[quote="Zbyszek ;) Możesz naświetlić, jaki przebieg będzie miało to zakłócanie? Bardzo jestem ciekaw.[/quote]

Czemu ja mam Ci naświetlać, to tylko gdybanie, może się nie zdarzy nic,a może.
Potrafisz przewidzieć przyszłość, ja nie.
Chcesz stać z boku stój, nie to nie.
Pytanie nie do tej osoby. :?
 

DarekW

Znany użytkownik
Reakcje
1.406 16 0
Wracajac do tematu wątku i obaw Przemka (z innego forum) co do jazd po rozstawionych modułach.
Przypominając sobie jazdy w Rogalinku myślę, że rozkład jazdy nie bedzie do końca potrzebny.
Jeśli zachowamy dyscyplinę co do czasów odjazdów i przejazdów to przecież miejsca na mijanki mamy i co najmniej dwa składy będą mogły znajdowac się w ruchu na modułach.
Chyba że ma ktoś inne sugestie.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Imprezy 27
Imprezy 64
Imprezy 155
K
Imprezy 2
Imprezy 74

Podobne wątki