• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Heavy Metal Truck Blend

Adix

Znany użytkownik
Reakcje
1.700 2 0
Świetne są te modele;). Wolter Koops ma kapitalne malowanie, takie proste a wpada w oko. Fajne jest to że widze te samochody codziennie , niedaleko mnie maja swoja baze , i do tej pory w swoich zbiorach nie mam żednego Koopsa:rolleyes: , sam w to nie wierze. Ale jest ich troche i nie wiem czy zaczynać , to szaleństwo:eek:.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ponad trzy miesiące przerwy, mam duże zaległości...

Peterbilt z naczepą Schneider. Kurde, aż trudno uwierzyć, że jest to dobrze nam znana kooperacja. Już to , co dzieje się na dachu ciągnika robi wrażenie. Nie wspomnę o tych poręczach i oczywiście tyle naczepy. Kapitalną miniaturę ustrzeliłeś! :)
Willig. Najbardziej żółty model Athearn'a jaki w życiu widziałem. :D Bardzo lubię tę konfigurację w tych "amerykańcach". Najlepsze oczywiście zestawienie w duecie z Fordem.
Garbe od AWM widzę pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczony. FH12 w tym bym się nie spodziewał a tu taka niespodzianka! :) Swietna miniatura.
017 dlaczego nie pokazałeś z "oryginalnym" ładunkiem? :ROFL: Cała Hamburska rodzinka robi MEGA wrażenie, tym bardziej że uzbieranie całości na pewno nie było łatwe... :)
Acargo. Volvo pokazane przez Ciebie to już dziesiąty model w tym malowaniu zrobiony przez Herpą. Kolejny bardzo dobry model i ja też liczę na to, że wyjdzie jeszcze chociażby Rammstein w H0. :D
Cieszę się , że to Volvo wyszło z czerwonym Hamburgiem ale niestety, puszka mocno odstaje... Z twoim PT zestaw wygląda 2x lepiej! :)
Roadway, Lee Way. Znów Athearny i jeszcze w takim malowaniu. :)
Borje Jonsson , ale mi się podoba to malowanie! Uzbierałeś piękne trzy sztuki i ciężko wybrać faworyta.
Dwa Athearny CF :eek: Teraz przywaliłeś tym duetem! Daj nam trochę pożyć! :D
Na koniec Wolter Koops. Zacząłeś pod kolekcje od najciekawszych miniatur w tym malowaniu. :D Czekamy na więcej.:)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.400 68 0
Witajcie, dzięki za oceny i komentarze ;)
Stanąłem ostatnio przed szafą aby spakować kilka nowych modeli i klopso_O
Zweryfikowałem co mam w planach do kupienia, a że "walczę" na trzech frontach to mi tego trochę wyszło, popatrzyłem jeszcze raz na szafę
i wyszło mi że dałem się za bardzo ponieść chorobie. W jednym z pierwszych postów zresztą pisałem że przewiduję zbiory gdzieś na trzydzieści
stron, nie więcej, no i machnąłem się o sto:eek:.
Z bólem serca redukuję swoją kolekcję powoli, co nie znaczy że tu będzie pusto, bo koło niektórych modeli nie da się przejść obojętnie,
a kilka modeli mnie naprawdę kosztowało dużo zachodu a i nieraz pieniędzy więc zostawię je na pamiątkę tego szaleństwa, od dzisiaj tylko Hamburg i jakieś tam jankeskie trucki z brekiny i może coś tam jeszcze co mi wpadnie w oko;)
Dla tych co mnie tam trochę polubili mam informację taką że w autobusach nie ma bata, będę Was męczył nadal, a kolej sobie zbieram po cichutku bez chwalenia na forum.
Dzisiaj taka rożowa dama której to właśnie nie mogłem sobie odmówić tym bardziej że mam kolegę do parki.
Filmik z "jutuba" z fotkami BELL Containers, prawie godzina wspaniałych fotek i tam też tą Scanię wypatrzycie ;)
A1.jpg
DSC_1303.JPG
DSC_1305.JPG
DSC_1306.JPG
DSC_1308.JPG
DSC_1309.JPG
DSC_1312.JPG
DSC_1314.JPG
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ja tu próbuje powolutku wrócić na forum a Ty mi tu takie rzeczy piszesz? :D Ograniczamy kupno autobusów a wchodzimy w zestawy kontenerowe! :ROFL: O kolei już nawet nie wspomnę... :ROFL:
Jak tylko zobaczyłem ten model w zapowiedziach , już wiedziałem kto też sobie go zafunduje. :D Miniatura genialna, ilość detali, skrętne koła - mistrzostwo! Szkoda , że naczepa z kontenerem tak mocno kontrastują jakością....
Film kapitalny! Ilość zdjęć imponująca. :)
 
OP
OP
Tomek M.

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.400 68 0
Kapitalna jest ta scania . Daf przy niej bardzo mizernie wygląda , a przecież jest ładnym modelem . Widzę że trzeba będzie sobie sprawić kilka modeli z brekiny .
To jest akurat Bartku współpraca herpy ( naczepa i puszka) i Modellbau Schwarz i widać przepaść bo w tej cenie herpie nawet się nie chciało pomalować lamp w naczepie:(