• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie ET22 - zdjęcia i inne ciekawostki z tematu "byczek"

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.879 214 0
@hjugytf, mam pytanko. Jak często przejeżdżają tą trasą pociągi? Dokładnie chodzi mi o most na kanale przy śluzie Kłodnica. Będę tam w weekend i fajnie byłoby trafić jakiś skład na moście przy śluzie.
 

hjugytf

Aktywny użytkownik
Reakcje
458 47 4
@hjugytf, mam pytanko. Jak często przejeżdżają tą trasą pociągi? Dokładnie chodzi mi o most na kanale przy śluzie Kłodnica. Będę tam w weekend i fajnie byłoby trafić jakiś skład na moście przy śluzie.
Przepraszam, że dopiero teraz odpowiadam na pytanie, ale nie wchodziłem na forum przez parę dni. Byłeś już? jak nie to zapraszam. Czy często są pociągi zależy o jakie pytasz, bo z osobowymi łącznie bywa, że co 30minut pojedzie a czasem bywa, że przez 5 godzin nic nie przejedzie (ale to żadko) bo obecnie ta linie jest w remoncie.
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.879 214 0
Byłem raz na rekonesansie, w ten łikend zamierzam być, w dwa poprzednie pogoda i inne okoliczności mi to uniemożliwiły.
 

Podobne wątki