• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Czarnobyl 1986 - irokez46

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.883 386 20
#62
Hola Hola! Wszytsko ma swoje granice,
I tu popieram Piotrka w stu procentach. Jakbyśmy tak myśleli jak kolega @Antez czy @Bolutek to nie powinny powstawać filmy takie jak np. "Katyń", nie powinny powstawać takie muzea jak: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, Muzeum Getta Warszawskiego, czy Muzeum Powstania Warszawskiego itd . Historii nie da się zamazać. Kto nie chce jej znać, niech nie czyta i omija takie tematy.
Diorama piękna i pokazująca bardzo realnie "Witacz". Trzymam Piotrze kciuki za pokazywanie dalszych części Czernobylskiej tragedii. (y)
 

Antez

Aktywny użytkownik
Reakcje
450 0 6
#63
I tu popieram Piotrka w stu procentach. Jakbyśmy tak myśleli jak kolega @Antez czy @Bolutek to nie powinny powstawać filmy takie jak np. "Katyń", nie powinny powstawać takie muzea jak: Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau, Muzeum Getta Warszawskiego, czy Muzeum Powstania Warszawskiego itd . Historii nie da się zamazać. Kto nie chce jej znać, niech nie czyta i omija takie tematy.
Diorama piękna i pokazująca bardzo realnie "Witacz". Trzymam Piotrze kciuki za pokazywanie dalszych części Czernobylskiej tragedii. (y)
Mafo, ja jestem za tym aby powstawały muzea i filmy. Nawet w jednym byłem, lecz akurat dla mnie (tak jak wcześniej napisałem) jest to za mocny temat aby przedstawić go na dioramie, każdy ma swoje zdanie i nie zniechęcam do pracy. Proponuję zakończyć temat dyskusji I nie zaśmiecać wątku, Irokez działaj dalej. Jestem dosyć uczulony na tematy obozów koncentracyjnych.
 
Ostatnio edytowane: