• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe ASTRO

OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Zderzak krzywy, bo kabina luźna jeszcze, bo będę wymienisł wycieraczki. Przy robieniu zdjęć nie zauważyłem i tak zostało.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Model bardzo ładnie zrobiony.(y) Ale moim zdaniem w drukowanych modelach takie drobiazgi jak uchwyty, wycieraczki czy lusterka powinne być jednak z trawionek. Bo te elementy są albo zbyt delikatne i odpadają albo są przeskalowane i fatalnie wyglądają.
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Piękne masz te modele i nawet nie będę się silił na wytypowanie tego najlepszego... :D Zdjęcie ziłów ustawionych w szeregu pod halą niczym wehikuł czasu - przenoszą nas w przeszłość. :) Pomysł na otwarte drzwi w tak małym pojeździe zawsze wzbudza podziw. W połączeniu z odwzorowanym wnętrzem i dodatkami z epoki - sztos!
Żuk. Kwintesencja lokalnego transportu PRL. Modelu nie widziałem na żywo, ale wydaje się być idealnie odwzorowany. Niecodziennie spotykana zabudowa na duży plus, chociaż najlepsza i tak jest skrzynia z "idealnie" napiętą plandeką... :ROFL:
Praga V3S. O dziwo tych samochodów jeszcze bardzo dużo można spotkać w północnej Słowacji. Dobry pomysł na model a wykonanie jeszcze lepsze.
Na koniec Jelcz. Pewnie każdy z nas mniej lub bardziej pamięta takie śmieciarki. Ładne zestawienie kolorów a sama zabudowa - kapitalna. :)
 

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Ja pierdziele - ale klimat! :) Pięknie Ci wyszła początkowa faza zmęczenia ciężarówki (bo oznak korozji jeszcze nie widać). :D Genialna naczepa no i te zdjęcia na tle magazynu...
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.790 0 0
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Jeszcze jeden Ził 130. Model leżakował sobie czekając na lusterka i wycieraczki. Wkońcu go wygrzebałem i dokończyłem. Skala 1:87, projekt 3d, druk i malowanie własne.
PSX_20240310_225412.jpg
PSX_20240310_225511.jpg
PSX_20240310_225349.jpg
PSX_20240310_225329.jpg
PSX_20240310_225312.jpg
PSX_20240310_225150.jpg
PSX_20240310_224946.jpg
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.766 301 15
Ostatnia fotka najlepsza :love: Syrena Bosto też jest twoim projektem?
Tak, oczywiście.
Lubię wracać do modeli odłożonych, które muszą swoje poleżakować, Jak wino.
Lubię twoje ziły, bo to mocny klaps w masowych producentów.
Scena świetna.
Waloryzacja prima sort.
U mnie takich powrotów będzie ze sto... tyle rozgrzebałem rzeczy, ze nawet już nie pamiętam...
 

Podobne wątki