• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja budowlane w "Grodzie Kraka"

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#84
Dla mnie bajka . Fantastycznie się prezentuje ten model po Twoich przeróbkach . Dużo dają te lusterka i inne pierdoły . Mam nadzieje że kiedyś się dorobię gabloty i też tak sobie poustawiam . Tak się spytam te podwozia to od czego dajesz ?
 
OP
OP
SP9XUR

SP9XUR

Znany użytkownik
Reakcje
837 1 0
#86
Nie zakładam nowego wątku bo prędzej czy później zapakuję na niego jakąś koparę.
320.JPG 419.JPG
Przyznam że model i oryginał wygląda o niebo lepiej bez tych "limonkowych" nadkoli poprzedników :podstepny:.
Jak dla mnie... bardzo miłe i dobre zestawienie kolorów przekonały mnie do nowego zakupu.
116.JPG 213.JPG
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.765 67 1
#91
Chyba jeszcze nie widziałem nowego modelu Volvo który by mi się nie podobał . Tan ma bardzo fajną konfiguracje i malowanie . Jeśli chodzi o ładunek to ja ostatnio na podobny zestaw zakupiłem sobie metalową koparkę Volvo za parę złoty i jestem z niej naprawdę zadowolony .
 

Podobne wątki