• Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja BUDOWLANE M&M

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
28.595 392 20
Fajne te fotki ze "starego albumu". Trochę sprzętu nawieźliście na handel. ;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
28.734 109 2
Dźwig może i sam w sobie brzydki ale jak na Wikinga bardzo dobrze wykonany i posiada dość dużo szczegółów które można podmalować.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
28.595 392 20
Co Ty chcesz Miki, ten dźwig wygląda naprawdę dobrze. Twój ma fajne malowanie. Też mam takiego (tylko w innych barwach) i powiem, że rzeczywiście, jak na wikingowski produkt, to szczegółów ma sporo. Mnie się podoba. :)
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
13.150 67 1
Brzydki czy nie brzydki , ale one tak naprawdę wyglądały . Sporo takich dźwigów było importowane do naszego kraju z zachodu i do tej pory można je jeszcze gdzie niegdzie spotkać . Przy nich produkt stalowej woli jest naprawdę ładny .
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody ciężarowe 954

Podobne wątki