• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja BMW Mercedes i Audi 1:18

OP
OP
M

maxilopez

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 0 0
#82
Na forum 1:18 króluje beczka (i słusznie). Ja chciałbym dla odmiany pokazać nowy W223 który dzisiaj do mnie dotarł. Wielu forumowiczów woli starsze Mercedesy (ja również), ale chcę mieć pełny set Mercedesów S-klasy i W223 to taki 'must have'. Model bardzo dobrze wykonany przez Norev, lepiej niż poprzednik W222. Dodatkowo w komplecie Norev dodaje narzędzie do otwierania drzwi (bardzo trudno je otworzyć bez niego bo jak zapewne wiecie nowa S-klasa ma wysuwane klamki). Model kupiłem u dealera w Niemczech i trochę przykro zrobiło mi się z powodu tego, jak bardzo w Polsce jesteśmy ruchani. W Niemczech w mercedes-benz-korn model ten kosztuje 99,90 euro. Wysyłka na terenie Niemiec jest GRATIS. A w Polsce? Na popularnym portalu aukcyjnym model u autoryzowanego dealera kosztuje 559,99 zł + koszty wysyłki. Smutne...

v223 5.png
v223 6.png
v223 4.png
v223 3.png
v223 1.png
v223 2.png
v223 7.png
v223 8.png
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.408 47 0
#88
Biały wygląda przepięknie. Ja jutro pewnie dostanę swojego z Norevu też w bieli. Coupe jakoś nie jest moim faworytem. W tej budzie zdecydowanie wolę W123.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.404 108 2
#95
Jest moc , jeden z moich ulubionych modeli ciężarowych Mercedesa , tak jak Irokez napisał że malowanie nie powala ale sam model jest wspaniały :)
Gratuluje nabytku.
 
OP
OP
M

maxilopez

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 0 0
#96
Mercedes-Benz Actros kończy w tym roku 25 lat. U mnie w wersji 1851 Gigaspace 4x2 wyprodukowanej przez NZG. Szczerze mówiąc wolę tę pierwszą wersję NZG niż poliftowy model bez lusterek i z ekranami LCD w środku. Chyba się starzeje...

actros3.png
actros8.png
actros7.png
actros1.png
actros2.png
actros4.png
actros5.png

actros9.png
 
OP
OP
M

maxilopez

Aktywny użytkownik
Reakcje
374 0 0
#99
Tak, to skala 1:18. Model jest wielki, ma 22 cm wysokości i waży ponad 4 kg. Bardzo podoba mi się kolekcja ciężarówek z okresu PRL od De Agostini. Szczególnie ten Ził który pokazał Mafo ale myślę sobie, ile będzie kosztowała mnie cała seria. Więc doszedłem do wniosku, że lepiej kupić tego Actrosa. Model kosztował 200 euro plus przesyłka z Niemiec za nowy nie otwarty egzemplarz. To model z 2016 roku więc 5 lat przeleżał gdzieś nietknięty w magazynie. Cena spora ale cała kolekcja od De Agostini pewno kosztowałaby więcej.

actros10.png
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:18 0
Skala 1:18 9
Skala 1:18 2
Skala 1:18 25
Skala 1:18 78

Podobne wątki