• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Autobusy Oskarpaj

OP
OP
Oskarpaj
Reakcje
120 0 0
#86
Kiedyś już prezentowałem podobny model Setry S215 HD. Ale dla porównania ustawiłem dwa obok siebie :) Na pierwszy rzut oka różnią się między innymi przednim grillem. Żeby jednak urozmaicić model postanowiłem dorobić mu klimatyzację :) Efekty sami możecie obejrzeć. Oczywiście spełniam swoją obietnicę i dodaję taki mały bonus w postaci zdjęcia swojej całej zajezdni.
1.JPG

2.JPG
Poniżej dodaję zdjęcie całej zajezdni. Po prawiej stronie przed halą naprawczą postanowiłem ustawiać te pojazdy, które będą malowane w najbliższym czasie. Żeby zajezdnia była gotowa w stu procentach pozostało mi tylko złożyć wspomniany domek, który będzie służył za biuro :)
3.JPG
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.550 386 20
#89
Kapitalna flota. (y) Zajezdnia bardzo fajna. Jedyne co mi nie pasuje to błyszczący asfalt, zbyt gruba ziarnistość terenu przy płocie no i kolor powinien być lekko rozjaśniony, a nie taki smolisto-czarny.
 
OP
OP
Oskarpaj
Reakcje
120 0 0
#92
Kapitalna flota. (y) Zajezdnia bardzo fajna. Jedyne co mi nie pasuje to błyszczący asfalt, zbyt gruba ziarnistość terenu przy płocie no i kolor powinien być lekko rozjaśniony, a nie taki smolisto-czarny.
Dzięki za miłe słowa :) Co do podłoża to tego co pamiętam to kupiłem lakier na połysk i wyszło jak wyszło :/ Generalnie z podłożem miałem najwięcej problemów bo było za dużo pomysłów ;) Pierw miał być szary kolor potem żwir, a na końcu pomalowałem lakierem ;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Autobusy 23
Autobusy 18
Autobusy 16
Autobusy 9
Autobusy 4

Podobne wątki