• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta domowa ASTRO buduje makietę na strychu

KrotVikinG

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
560 5 0
Po wyschnięciu całkiem inna bajka, nie potrzebnie się tak spieszyłeś z tymi wcześniejszymi fotkami:p:);)
Bylem przekonany że to jest tak na gotowo :ROFL:
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Po wyschnięciu całkiem inna bajka, nie potrzebnie się tak spieszyłeś z tymi wcześniejszymi fotkami:p:);)
Bylem przekonany że to jest tak na gotowo :ROFL:
Zawsze staram się publikować poszczególne kroki, żeby było widać jak coś powstaje. To pozwala uniknąć pewnych panicznych ruchów u osób naśladujących, choć czasem zmusza mnie do pisania wyjaśnień. :D
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Dziś zacząłem fragment zabudowy z okolicy dużej stacji - jeden z elementów linii kamienic zwróconych elewacjami "podwórzowymi" do widza. Docelowo ma powstać coś na kształt tła o długości 1.6m.
PSX_20240312_000422.jpg
PSX_20240312_000436.jpg
PSX_20240312_000454.jpg
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.612 107 12
Grzegorzu, chciałbym sie czepić..

Moze tak pootwierasz ludziom okna. Jakaś Pani o barokowych kształtach by wzięła poduszeczkę i pilnowała "jej" podwórka. To by się jakie pranie suszyło na sznurkach...Kamienice żyły swoim życiem
 
OP
OP
Astro

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.810 301 15
Grzegorzu, chciałbym sie czepić..

Moze tak pootwierasz ludziom okna. Jakaś Pani o barokowych kształtach by wzięła poduszeczkę i pilnowała "jej" podwórka. To by się jakie pranie suszyło na sznurkach...Kamienice żyły swoim życiem
Nawet mam podrukowane okna jako otwarte, ale spokojnie, tych kamienic jest 1,6m... w oknach będą baby, pranie też pewnie się pojawi
 

Podobne wątki