• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1/43 Irokez46

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Świetne te Mercedesy. Niby niewielki dodatek jakim jest tablica rejestracyjna, a model zupełnie inaczej wygląda. (y) Super...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Powiem Ci, że wygląda bardzo zacnie. Podoba mi się i chyba muszę się za taką rozejrzeć. W ogóle, patrząc na Twoje Mercedesy w tej większej skali zaczynam coraz częściej łapać się na chęci zakupu takich...
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Piękny. W czerni wygląda dostojnie. Pewnie i ja się muszę za taką coupé-wersją rozejrzeć i nabyć.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.028 108 2
Bardzo rzadko mi się zdarzy żebym dał serduszko pod modelem , ale tu w pełni zasłużone :):)
 
Ostatnio modyfikowane przez moderatora:

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.566 386 20
Piękny model. (y) Gratuluję nabycia. W 124 to jeden z moich ulubionych Mercedesów. Patrząc na te Twoje miniatury Piotrze, to mam wielką ochotę zebrać podobną kolekcję W124 w tej troszkę większej skali. :)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:43 14
Skala 1:43 203
Skala 1:43 37
Skala 1:43 71

Podobne wątki