• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Mój ZNTK ZNTK P-ń Północ

OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#4
Jak już pewnie wszyscy zauważyli, konwersja dotyczy modelu Pm2. Konkretnie będzie to Pm2-28, a model bazowy to Fleischmann BR 03.

Model ma przedstawiać stan parowozu na lata 70-te (IV epoka). Usunięty został przegrzewacz z dymnicy, przebudowany wywietrznik dachowy na budce, zamontowane polskie reflektory.

Kolejne fotki poniżej
 

Załączniki

OP
OP
karol_mar

karol_mar

Znany użytkownik
Reakcje
64 1 0
#8
Czarny i czerwony to Weinert. Na ostoi tendra czarny to Model Master Satin.
Wszytko akryle. Reszta to Gunze.

Białe obręcze na kołach malowane pisakiem olejowym.
 

Bipa1966

Aktywny użytkownik
Reakcje
2 0 0
#11
Mmmm...sam chetnie takowe bym nabyl :D Moze ktos ma sprzedac po 1 sztuce??
Ale wracajac do tresci watku....Twoja robota bardzo mi sie podoba ! Niecierpliwie czekam konca!! :D
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.686 62 3
#16
karol_mar napisał(a):
Jak już pewnie wszyscy zauważyli, konwersja dotyczy modelu Pm2. Konkretnie będzie to Pm2-28, a model bazowy to Fleischmann BR 03.
...
Mam nadzieję, że na Hobby będzie jeździć w ruchu planowym
To mamy lekki zgryz, bo ja swoją dawno zgłosiłem do ruchu, a też ma nr 28. Ale pewnie mało kto zauważy ;)
P.s. Kibicuję i równie chętnie zobaczę efekt końcowy. Ja nie mam aż takich zdolności.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tabor 20
Tabor 2
Tabor 3
Tabor 9
Tabor 9

Podobne wątki