• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Modele Wołów – Wystawa makiet kolejowych – 9-10 lutego 2019 roku

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
913 60 10
#61
Z czym strasznie walczyłem?
Z nami abyśmy jeździli zgodnie z kolejnością rozkładów, a nie je wybierając, czego padłem ofiarą. Ja brałem pierwszy z góry i czekałem na swoją kolej. Niestety było z tym różnie.
Chyba użyłem za dużego skrótu myślowego, przez co wypowiedź jest bez sensu.
 

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
H0e
Reakcje
7.778 134 3
#65
O ile się nie mylę to informacja ta była wysłana w jednym z maili :)
Mnie poproszono to zrobiłem :) ja nie marudziłem ;)
 

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.394 6 0
#66
Ja też wolę jeździć swoimi składami. Nie mam wtedy problemów z brudnymi kołami/stykami/, hamowaniem itp.
Alę się dostosowuję. Organizator ustala reguły!
A teraz film 3.
pozdrawiam
Jacek N.
ps. naprawdę to była wspaniała zabawa.
 

Gor717

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
745 8 0
#68
Jest odwilż to trochę śniegu i kupy w słonku też się grzeją. No widzisz to pewnie jakiś początkujący modelarz chciał się zaprezentować ;)
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.432 34 1
#70
Witam znowu. Nic nie piszę o przepisach, choć donosiki poszły (nieprawidłowa jazda manewrowa, niemożliwość wyświetlenia odpowiednich sygnałów na czołach niektórych lokomotyw - zawsze się zastanawiam czy lepiej wyświetlać nieprawidłowy sygnał czy wygasić światła i zachodzę też w głowę dlaczego Pikio w lokomotywie manewrowej nie umożliwiło włączenia świateł manewrowych jak w innych swoich produktach). To co mnie zafrapowało najbardziej to P.odg Szczypców. Obowiązuje na niej Vmax=40km/godz. Jadąc z Kitajców do Głuszycy jest stałe ograniczenie prędkości do 30km/godz ale już jadąc z Głuszycy do Kitajców (dobrze odmieniłem?) jest ograniczenie stałe do.... 50km/godz. Czy to jakieś tory egzaminacyjne? Pułapki na maszynistów. ;):)
Natomiast fragment z Fiatem i jajecznicą rewelacja. Szkoda, że akurat wtedy wystąpiły jakieś nieprawidłowości w sygnalizacji i pociągi zostały zatrzymane.
 

jacekz

Znany użytkownik
Reakcje
1.394 6 0
#71
To właśnie jest jazda cudzym taborem.
Ale jazda innymi niż własny to też duża frajda. Bo ile można jeździć tym samym składem?
Jacek N.
 

przemek tabisz

Znany użytkownik
Reakcje
913 60 10
#72
Jako, że zostałem wywołany do tablicy za manewry to na swoje usprawiedliwienie mam tylko to, że na jednej z platform miałem załadowana olbrzymią i ciężką kamerę w skali 1:1 a nie 1:87.
A poważnie to się zagapiłem.
 

Podobne wątki