• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Wesołe przypadki MIKOTA 1

OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
Kiedy oświetlałem wagon drugiej klasy, natknąłem się na coś takiego:
DSC04093.JPG
Według mnie jest to miejsce na głośnik dla dekodera dźwiękowego. Wiem, że w USA i Niemczech były wagony produkowane z dekoderami dźwięku. Szkoda, że ten nie ma o tym wzmianki w dokumentacji modelu.
Swoją drogą fajne dźwięki mają Amerykanie. Naprawdę robi to duże wrażenie.
Wagony dostały oświetlenie.
DSC04094.JPG
DSC04101.JPG
DSC04104.JPG
DSC04102.JPG
DSC04103.JPG
DSC04105.JPG
DSC04115.JPG

Niedźwiedzie uwielbiają podróżować wagonami restauracyjnymi.
DSC04100.JPG
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
Dzisiaj nie robiłem oświetlania wagonów. Zamiast iść do szkoły, zadali nam lekcje przez internet. Bondzik zwariował. Ogłosił sezon na koronamisia. Opracował model wirusa i zrobił wszystkim kwa, kwa, kwa, rantannę. Nawet na rower nie poszliśmy. Tak nam dowalili przez internet:(.
DSC04120.JPG
DSC04121.JPG
DSC04122.JPG
DSC04124.JPG
 

Maciek Wójcik

Znany użytkownik
Reakcje
1.078 129 15
Dzisiaj nie robiłem oświetlania wagonów. Zamiast iść do szkoły, zadali nam lekcje przez internet. Bondzik zwariował. Ogłosił sezon na koronamisia. Opracował model wirusa i zrobił wszystkim kwa, kwa, kwa, rantannę. Nawet na rower nie poszliśmy. Tak nam dowalili przez internet:(. Zobacz załącznik 715535 Zobacz załącznik 715536 Zobacz załącznik 715537 Zobacz załącznik 715538
Miałeś kontakt z misiami, to też musisz wejść do tego terrarium. Kwarantanna 2 tygodnie :/
 
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
No, to mamy stan epidemii. Bondzik został zmuszony do bycia królikiem doświadczalnym. Jutro będziemy znali wyniki badań.
DSC04155.JPG

Oświetlony pierwszy wagon pocztowy.
DSC04158.JPG
DSC04159.JPG

Oj, jak boli, boli, boli!
DSC04169.JPG
 
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
Drugi wagon pocztowy oświetlony.
DSC04160.JPG
DSC04161.JPG
DSC04162.JPG

Oj, Bondzikowi dzisiaj, po południu bardzo się pogorszył stan zdrowia i wezwano doktora BP1 (Bałwanek Pediatryczny Pierwszy) za specjalizacją Chorób Wszelkich u Pluszaków. Zbadał pacjenta, postawił diagnozę "misioza zaraźliwa, stan dość ciężki" i podłączył pod kompresor z powodu braku odpowiedniego respiratora dla Bondzika. Wszak Bondzik leży jak dętka.
DSC04171.JPG
DSC04174.JPG
 
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
Nie znamy krewnych BP1. Z Niemiec przyjechał sam. Ma jedną właściwość specjalną, potrafi wywołać zimę (mróz, śnieg, silny, lodowaty wiatr i takie tam...). Musi stać noskiem przytkniętym do szyby od strony północnej (zawsze się sprawdza). Tą zimę spędził za karę za poprzednie zimy w sypialni przy kaloryferze. Zimy nie było tego roku. My tam szanujemy naszego Bałwanka. Wszędzie z nami jeździ. Pilnuje nam pogody.
 
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
Ooooo... To nie jest takie proste. My tylko pilnujemy, aby nie stał w oknie od strony północnej z noskiem przytkniętym do szyby. Jeśli tak się stanie, to przychodzi prawdziwa zima z mrozem i śniegiem. Zazwyczaj Bałwanek stacjonuje w pokoju w popołudniowej stronie budynku. Jego zdolności do wywoływania zimy sprawdziliśmy już trzykrotnie.
Na pokemonach się nie znamy. Natomiast na BP1 owszem. Sprawdził się jak barometr (dziad i baba). Lubimy go, ale na tak na wszelki wypadek ubieramy go ciepło.
 
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
Z Bondzikiem było już źle (kichał, kaszlał, pierdział). BP1 wpadł na genialny pomysł. Otóż Niedźwiedzia Nadłowczego szczepiono w wojsku na wszystko. Szczepionkę Delbeta i inne wynalazki z LWP otrzymywał wiele razy. BP1 pobrał krew od Niedźwiedzia Nadłowczego. Przecedził ją przez sitko na wszelki wypadek. Wstrzyknął do Niedźwiedzia Bondzika.
DSC04176.JPG

Mamy cud! Sukces! Wiktoria! Bondziik zdrowy jak Niedźwiedź!!!
DSC04178.JPG

PS. Rzucamy się w wir pracy modelarskiej.
 
OP
OP
MIKOT 1

MIKOT 1

Znany użytkownik
Reakcje
3.967 99 132
Dym, tajemnicze światło i mistrzowie waloryzacji, wcale nie gorsi od Słynnego Waloryzanta (Pana Hrabiego). Chcemy być tak dobrzy jak On, ale musimy się jeszcze dużo nauczyć. Robimy co możemy, żeby nie zwariować w czasie epidemii. Jesteśmy super zdrowi. Właśnie nam wyrosły nowe, wampirze ząbki mleczne.
DSC04154.JPG

Trzeci wagon pocztowy oświetlony.
DSC04163.JPG
DSC04164.JPG