• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Szczecin – VII Wystawa Makiet Modułowych – 22-23 lutego 2020 r.

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.823 486 29
#45
Widzę, że EC "Berolina" z pierwszego okresu kursowania (ponad ćwierć wieku temu :() też jeździł. ;)
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.823 486 29
#47
Ale z EP08 może być. Ten pierwszy wyjątkowo jechał z EP09, ale normalnie na co dzień jeździły ósemki. I często obie jedynki były właśnie starszego typu, w malowaniu TEE.
 

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
1.002 63 25
#48
Docelowo będzie EP09. Obecnie takowej nie posiadam. BR180 Piko średnio się nadaje na jazdy po modułach, dlatego postanowiłem podmienić konie.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.047 387 20
#53
Dziękuję za możliwość spotkania. Gratuluję świetnej organizacji. Jestem pod wrażeniem. (y)
Dziś kilka pierwszych fotek ode mnie pokazujących frekwencję publiczności:


Szczecin 2020 luty 031.jpg
Szczecin 2020 luty 032.jpg
Szczecin 2020 luty 033.jpg
Szczecin 2020 luty 034.jpg
 
Reakcje
123 0 0
#57
Dziś wtorek, a nogi i głowa dalej bolą…
Dwa miesiące organizacji, cztery dni roboty i po wszystkim, trochę krótko - taka impreza powinna trwać tydzień.
Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tej imprezy, a było to około 50 osób zarówno ze Szczecina, ale i z odległych rejonów Polski.
Dziękuję sponsorom dzięki którym ta impreza się odbyła ( godny nocleg, wyżywienie, pokrycie kosztu transportu modułów, prezenty w płynie :), warsztaty plastyczne naprawdę - było tego sporo i nie sposób wszystko wymienić ).
Odwiedzających całe mnóstwo, pozytywne opinie, tylko ta sala… za mała, warunki sanitariatów, ogólna ciasnota… ale cóż na to wielkiego wpływu nie mamy.

DZIĘKI.



ps. na fotce kilku osób brakuje
 
Ostatnio edytowane:

Podobne wątki