• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Szczecin – VII Wystawa Makiet Modułowych – 22-23 lutego 2020 r.

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.447 31 4
#21
@TechnikRTG super jest Twój film, super klimat, dzięki. Nie można się napatrzeć na oba wojskowe składy, cóż za różnorodność sprzętu bojowego jaka fenomenalna długość każdego składu, niesamowite wrażenie robią na makietach. SU45-070 cudowna tak pokiereszowana, wspaniały model. I do tego ten fajnie spatynowany skład beczek i jeszcze kilka smaczków. Idę oglądać jeszcze raz, Dzięki za film :)
Pozdrawiam
Maciek
 

puszo

Aktywny użytkownik
Reakcje
214 3 3
#22
Czy była premiera EU07-364?
Pewnie że była :) Stała obok EU07 123 . Obie lokomotywy niestety nie były już dostępne do kupienia. Ponoć w niedzielę mają być. Byłem na krótko ale bardzo mi się podobało. Powyższe filmy pokazują cały majstersztyk jaki można było podziwiać. No i ta skala 1:32 :) robiiiii wrażenie. Super
 

mariow-m1

Aktywny użytkownik
Reakcje
262 3 4
#23
Dzięki za informację będę czekał na fotki. Szczecin dla mnie za daleko, ale w przyszły weekend na pewno pojawię się w Metropolii w Gdańsku. Pozdrawiam.
 

techno

Moderator
Zespół forum
Reakcje
1.040 18 0
#24
Napiszę tak - dzikie tłumy!

Wczoraj nie za bardzo mogłem jeszcze pochodzić, bo działałem jako jeden z wystawców i chwila wytchnienia była dopiero po 17, a dziś już jako zwykły widz miałem dosyć po godzinie, a głowa mnie do tej pory boli i musiałem sobie zrobić drzemkę;). Wytrzymałem dłużej, bo dzieciaki jeszcze chciały pomalować lokomotywy w styropianie.

W każdym razie - uważam, że impreza udana. Skala H0 zdominowała dużą salę. TT-ka u nas w odwrocie. 1:32 robiła wrażenie (do tej pory czuję w nosie dym z BR78 - a stałem przy niej 5 godzin. No nie ma że boli, trza się w końcu przygotować do prezentacji z N-ką :cool:
 

Pantograf

Znany użytkownik
Reakcje
995 62 25
#35
Podziękowania dla ekipy, za miłe przywitanie, organizacje oraz możliwość udziału w imprezie.
Impreza przednia! Klimat, atmosfera oraz sama wystawa naprawdę trzyma poziom. Mimo zmęczenia chciało by się aby wystawa trwała jeszcze dłużej. Fotki od siebie też wrzucę ale to już juto.
 

Elvis

Znany użytkownik
Reakcje
1.685 62 3
#36
Ja dojechałem do domu na 1-szą w nocy.
W imieniu ekipy SMK Katowice dziękuję za zaproszenie. I macie nasze od nas. Myślę, że podobała się i nasza skromna prezentacja. Zdjęć tradycyjnie nie robiłem, bo od tego jest Krzysiek, który pewnie je tu wstawi od siebie. Atmosfera imprezy przednia. Oczywiście dzięki dobrze zorganizowanej ekipie. Po tłumie zwiedzających widać było, że tego typu wystawa jest w Szczecinie potrzebna.
Prezesowi dziękuję za miłe przyjęcie i zorganizowanie wycieczki po mieście i nie tylko. Chyba niewielu z Was mogło mieć okazję być w suchym doku i stanąć sobie pod ogromną śrubą okrentową.

Miłe przyjęcie
20200222_184939.jpg


Suchy dok
20200223_092704.jpg


Ekipa SMK Katowice
20200223_092838.jpg
 

maciekk

Znany użytkownik
H0e
Reakcje
1.347 10 0
#37
Super impreza, super organizacja, bardo miłe przyjęcie przez kolegów ze Szczecina. Na wielu imprezach już byłem ale takich tłumów to jeszcze nie widziałem... w sobotę było bardo dużo ludzi ale w niedziele były takie tłumy że, trzeba było się już przeciskać. Miło było w końcu poznać osobiście kolegę @Adam66 i zobaczyć jego ,, cacuszka” na żywo, zamienić kilka zdań na temat kutrów i ogólnie spraw modelarskich. Czasu na zdjęcia za bardo nie było bo musiałem pilnować swojego stoiska.
Jeszcze raz dziękuje wszystkim uczestnikom a szczególnie organizatorom za możliwość uczestniczenia w tej imprezie, do zobaczenia za rok ! :)
 

Załączniki

Adam66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
6.416 110 1
#39
Były to mój skromny debiut na tego typu imprezie. Cieszę się, że moje pierwsze nieśmiałe "koty za płoty" przypadły na tak dobrze zorganizowanym spotkaniu. Wielkie podziękowania i uznanie dla Gerarda, Wojtka i reszty ekipy odpowiedzialnej za funkcjonowanie całości:)(y)

Ogólne wrażenia w skrócie:
- Bardzo konkretni i pomocni organizatorzy, dbający o dyscyplinę i porządek - nic nie pozostawiono przypadkowi.
- Doskonały dobór lokalizacji - centrum miasta, łatwy dojazd, wygodne miejsce parkingowe.
- Nocleg w hotelu "Kapitan" - przytulne pokoje z łazienkami, obfite is smaczne śniadania, blisko do miejsca imprezy.
- Wyżywienie na sali - gorąca pizza, woda mineralna.
- Impreza integracyjna i wycieczka po Szczecinie (cholernie żałuję, że nie załapałem się na zwiedzanie doku:cry:).
- Sympatyczne upominki dla zwiedzających i wystawców.
- Rewelacyjna frekwencja - to kluczowy z aspektów całego przedsięwzięcia.

Moja ocena imprezy w Szczecinie to 13 w 10cio stopniowej skali.

Cieszę się bardzo że mogłem spotkać starych znajomych a jednocześnie poznać osobiście wielu z tych, których do tej pory znałem tylko z awatarów. Szczególnie dziękuję Maćkowi @Mafo i Mikołajowi @M&M za to że przygarnęli mnie pod swoje "samochodowe skrzydła".
 
OP
OP
Gerson

Gerson

Znany użytkownik
Reakcje
1.603 25 0
#40
W imieniu ZKMK oraz swoim własnym dziękuję wszystkim przybyłym kolegom za udział w tej imprezie. Cieszę się, że się wam podobała oraz że udało nam się po raz kolejny zintegrować środowisko modelarskie zarówno kolejowe jak i samochodowe. Po opadnięciu emocji i "kurzu" na salach gimnastycznych ;) będziemy musieli usiąść w klubie i zastanowić się co dalej. Wszyscy, którzy byli wiedzą, jaka była frekwencja (znajomy 45 minut szukał miejsca parkingowego na pobliskich ulicach). Sale gimnastyczne też (jak się okazało po raz kolejny) nie są z gumy i musieliśmy osiągnąć jakiś kompromis modelarski - nie wszystko co chcieliśmy udało nam się pokazać. Spróbujemy to nadrobić za rok. Jednocześnie już teraz zapraszamy wszystkich do udziału w kolejnej VIII edycji naszej imprezy. Do zobaczenia za rok.
 

Podobne wątki