• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalne - SCYZORA

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.956 386 20
Zapas jest do góry nogami ;)
To nie zapas, tylko osłona koła zapasowego, pewnie złapali gumę i musieli na trasie zmienić. No i pewnie kierowca założył z pośpiechu odwrotnie. ;):D Pewnie to taki ich wewnętrzny sposób oznaczenia, że pod osłoną jest przebite koło i trzeba dać je do wulkanizacji. ;)
Piękny model polonika. Podoba mi się. (y)
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.811 301 15
Zmieni tyle,, że materiał nie będzie prześwitywał. Plastik barwiony w masie, zwłaszcza biały, przy fotografowaniu brzydko odbija światło dając efekt sztuczności. Biała farba - chyba każda - jest o niebo lepsza.
Wash też pomoże oczywiście. Ale nie na tyle co powłoka z farby. Testowałem na kitach sdv ( ten sam plastik co w modelach brekiny, herpy, busha). Kolor+lakier+ wash urealnia model nieporównanie bardziej niż sam wash. Tyle, ze roboty z tym dużo... :D
 
OP
OP
S

SCYZOR

Znany użytkownik
Reakcje
2.964 2 0
Zmieni tyle,, że materiał nie będzie prześwitywał. Plastik barwiony w masie, zwłaszcza biały, przy fotografowaniu brzydko odbija światło dając efekt sztuczności. Biała farba - chyba każda - jest o niebo lepsza.
Wash też pomoże oczywiście. Ale nie na tyle co powłoka z farby. Testowałem na kitach sdv ( ten sam plastik co w modelach brekiny, herpy, busha). Kolor+lakier+ wash urealnia model nieporównanie bardziej niż sam wash. Tyle, ze roboty z tym dużo... :D
Jak tylko znajdę chętnego do pomalowania, model wjedzie do lakierni.
Dziś kolejny model:
24. Suzuki Grand Vitara /Straż
20180602_132717.jpg

20180602_132743.jpg

20180602_132826.jpg

20180602_132852.jpg

20180602_132946.jpg

20180602_133014.jpg
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.956 386 20
Świetny ten "strażak". Dobrze, że Marcin wpadł na pomysł zrobienia takiego modelu. Pięknie się prezentuje na Twojej dioramie.
 

Podobne wątki