• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Specjalistyczne - irokez46

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20
Piękny Ford i fajnie mu w żółtym. Ciekawe, że pojazdy strażackie zza "wielkiej wody" nie zawsze mają kolor czerwony...
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.558 68 0
Może i stary, ale jakoś do dziś nikt athearna nie może przeskoczyć w malowaniu, w chromach i nadrukach.
Fakt faktem PCX zrobiło naprawdę na poziomie te ostatnie wozy, ale na athearna zawsze będę patrzył z podziwem(y)
 
OP
OP
Irokez46

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.421 47 0
Te dwa udało mi się kupić na Ebayu jakimś lokalnym w Niemczech z przesyłką do Polski za 268zł więc cena jak za te modele śmieszna. Teraz kupiłem w sklepie w Szwecji jeszcze jednego z przesyłką około 160zł, więc jak widać można je nie dość że trafić to jeszcze w dobrych cenach.
Gorzej że jeden model, który mnie interesuje jest w Szczecinie a właściciel nie chcę sprzedać.:devil:
 

Kot Prezesa

Znany użytkownik
Reakcje
1.937 1 0

Podobne wątki