• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sklepy internetowe z ROCO

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
#1
Witam !
Upatrzyłem sobie ST44-199 (62765, 62766). Mieszkam za granicą (poza UE), więc w grę wchodzi tylko sklep internetowy, który wysyła paczki poza granicę. Do tej pory (nie ROCO) kupowałem tabor po przez modelamanie i kolejki.pl. Świetny profesjonalny kontakt. Niestety tej loko nie ma w ich ofercie. Dlatego postanowiłem szukać gdzie indziej. Na tapetę poszły makieta, ***NIEDOZWOLONA REKLAMA***, oraz swiatmodeli z Rybnika. Pierwszy sklep niestety nie wysyła poza UE, z drugim kontakt mailowy urwał się w połowie (miałem też wrażenie, że jakoś im zbytnio nie zależało czy sprzedadzą czy nie, może mylne wrażenie), trzeci sklep (nota bene z mojego rodzinnego niegdyś miasta) to kompletna porażka, zero kontaktu i strona przy zamawianiu rzuca błędami. O co chodzi z tymi sklepami internetowymi dla miłośników modelów kolejek ? Czy główny zysk czerpią jako sklepy stacjonarne i internetowa strona to tylko prezentacja towaru ? A może mają tak duży dochód, ze co się będą przejmować takim misiem co chce loko za 700zł ?

No a główne moje pytanie brzmi czy polecacie jakieś sklepy ? Nie muszą być w Polsce, obojętnie gdzie, bo tak się wkręciłem w te modele, że grosza pewnie jeszcze sporo zostawie.
 

szczep

Użytkownik
Reakcje
0 0 1
#5
Witam !
Upatrzyłem sobie ST44-199 (62765, 62766). Mieszkam za granicą (poza UE), więc w grę wchodzi tylko sklep internetowy, który wysyła paczki poza granicę. Do tej pory (nie ROCO) kupowałem tabor po przez modelamanie i kolejki.pl. Świetny profesjonalny kontakt. Niestety tej loko nie ma w ich ofercie. Dlatego postanowiłem szukać gdzie indziej. Na tapetę poszły makieta, ***NIEDOZWOLONA REKLAMA***, oraz swiatmodeli z Rybnika. Pierwszy sklep niestety nie wysyła poza UE, z drugim kontakt mailowy urwał się w połowie (miałem też wrażenie, że jakoś im zbytnio nie zależało czy sprzedadzą czy nie, może mylne wrażenie), trzeci sklep (nota bene z mojego rodzinnego niegdyś miasta) to kompletna porażka, zero kontaktu i strona przy zamawianiu rzuca błędami. O co chodzi z tymi sklepami internetowymi dla miłośników modelów kolejek ? Czy główny zysk czerpią jako sklepy stacjonarne i internetowa strona to tylko prezentacja towaru ? A może mają tak duży dochód, ze co się będą przejmować takim misiem co chce loko za 700zł ?

No a główne moje pytanie brzmi czy polecacie jakieś sklepy ? Nie muszą być w Polsce, obojętnie gdzie, bo tak się wkręciłem w te modele, że grosza pewnie jeszcze sporo zostawie.
Spróbuj jeszcze raz w ***NIEDOZWOLONA REKLAMA***, przecież tam przy dokonywaniu zakupu możesz wybrać walutę i zapłacić PayPal.
 
OP
OP
mikel

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
#6
Ale kraju w którym mieszkam nie ma na liście, po zapytaniu czy wybrać jakiś inny kraj, a oni sobie potem go zmienią nastąpiła błoga emailowa cisza ... Ale temat już nieaktualny, Pan z Rybnika był na targach, dlatego nie odpowiadał.
 

szczep

Użytkownik
Reakcje
0 0 1
#9
A może dacie wszystkim możliwość wyboru?
Zajmujecie się pierdołami zamiast pomóc komuś kto ma problem z zrobieniem zakupów w Polskich sklepach.
W sklepie który poleciłem, nie trzeba z nikim dyskutować, po prostu wkładasz do koszyka, wybierasz walutę i sposób zapłaty i koniec.
Wy wszyscy macie jakąś histerię związaną z tym sklepem.
A ja będę dalej go gorliwie polecał, bo to jedyny w Polsce rzetelny sklep. Nie spotkało mnie żadne przykre doświadczenie z ich strony, jak i wielu kolegów, również z Forum z którymi piszę na privie, bo nikt nie ma odwagi mieć innego zdania niż większość.

Każdy niech robi po swojemu. Polecam:)
 

Maro16

Aktywny użytkownik
Reakcje
76 4 0
#10
A może dacie wszystkim możliwość wyboru?
Zajmujecie się pierdołami zamiast pomóc komuś kto ma problem z zrobieniem zakupów w Polskich sklepach.
W sklepie który poleciłem, nie trzeba z nikim dyskutować, po prostu wkładasz do koszyka, wybierasz walutę i sposób zapłaty i koniec.
Wy wszyscy macie jakąś histerię związaną z tym sklepem.
A ja będę dalej go gorliwie polecał, bo to jedyny w Polsce rzetelny sklep. Nie spotkało mnie żadne przykre doświadczenie z ich strony, jak i wielu kolegów, również z Forum z którymi piszę na privie, bo nikt nie ma odwagi mieć innego zdania niż większość.

Każdy niech robi po swojemu. Polecam:)
Z wypowiedzi twoich można wnioskować, że jesteś w jakiś sposób powiązany z tym sklepem więc twoje wpisy są tutaj w porównaniu do innych osób mniej obiektywne. Osób, które w żaden sposób nie są i nie były negatywnie nastawione na zakupy w tym sklepie. Oczywiście do pierwszego kontaktu po którym opadła zasłona euforii. Przecież nikt ci nie zabrania robienia tam zakupów. Znam o wiele bardziej rzetelne sklepy w Polsce oprócz tego, który z uporem próbujesz nam przedstawić w kolorowych barwach. Świat Modeli z Rybnika, Model Mania, Lokland, Makieta i wiele wiele innych, które przepraszam że ich nie wymieniłem. Dobry sklep i miła obsługa w żaden sposób nie potrzebuje żadnego "adwokata" do jego rozgłosu.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
158 1 0
#11
Panie Szczep nie bluźnij Pan. To nie jest jedyny rzetelny sklep w Polsce! Ja uważam że Modelamania jest lepszym sklepem. Reklamuj ten "swój" jak chcesz, ale nie rób tego nachalnie!
 
OP
OP
mikel

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
#12
Proszę czytać ze zrozumieniem. Główny punkt mojego tematu to sklepy z ofertą ROCO, które wysyłają zagranice. Modelamania (która jest moim ulubionym sklepem) nie ma w ofercie ROCO, Makieta nie wysyła poza UE, w lokland średni kontakt, na szczęście Pan z Modeli z Rybnika, zaczął się odzywać (był na targach) i zakupiłem tam.
 

Marcin Kempa

Znany użytkownik
Reakcje
158 1 0
#13
Rozumiem o czym jest temat. Niestety kolega Szczep nie napisał, że to jedyny rzetelny sklep w Polsce który wysyła za granicę, ale że to jedyny rzetelny w ogóle! Z tym się nie zgadzam.
 

Grzes

Moderator forum Sterowanie oraz Mikro-producenci.
Zespół forum
BGM
SMK Katowice
Reakcje
574 7 0

ffox

Administrator
Zespół forum
Reakcje
3.455 12 0
#15
Akurat to producent Roco pierwotnie podawał takie informacje na swojej stronie, że światła są biało/czerwone w wersji cyfrowej.
Czyżby nie wiedzieli co produkują? Później opis został skorygowany. Aż do momentu pojawienia się modelu w malowaniu PKP Cargo, gdzie napisali, że światła będą na ledach.
Oczywiście w naszych snach.

Kolego mikel, zadzwoń lub napisz do AMC z pytaniem, czy wysyłają za granicę.
Ja bardzo lubię ten sklep, nigdy nie miałem tam problemów.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 95
Dla początkujących 9
Dla początkujących 4

Podobne wątki