• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sklepy z modelami H0 w Dreźnie

yahya

Znany użytkownik
Reakcje
35 0 0
#1
Czy polecacie jakieś dobre sklepy z modelami H0 w Dreźnie, tj. z w miarę dużym wyborem modeli parowozów i wagonów kolei niemieckich oraz z wyprzedażami/promocjami?
 
Reakcje
0 0 0
#4
Chyba warto odwiedzić i te:

Der Modelleisenbahnladen, Pillnitzer Landstr. 242
Modelltechnik-Modellbahnen, Oehmestr. 16
Spiele Max AG Dresden, Prager Str. 3
 

zuk

Znany użytkownik
FREMO Polska
KSK Wrocław
Reakcje
159 8 1
#5
Der Modelleisenbahnladen, Pillnitzer Landstr. 242
Ten jest na zadupiu... jak jedziesz na wycieczkę do Pillnitz to masz po drodze, a jak nie, no to trochę trzeba tam pedałować... Autobus tam jeździ.

Kiedyś był jeszcze sklep na dworcu Neustadt, ale już chyba nie działa.
 
OP
OP
yahya

yahya

Znany użytkownik
Reakcje
35 0 0
#6
Dzięki za info! Postaram się je odwiedzić, choć z ich witryn WWW wnioskuję, że ceny są tam raczej zachodnioeuropejskie.
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.332 463 29
#7
A jakich cen Kolega się spodziewał? Przecież w Polsce ceny też tak bardzo się nie różnią.
 
OP
OP
yahya

yahya

Znany użytkownik
Reakcje
35 0 0
#8
Haha. Rozumiem, że to pytanie retoryczne. :)

Odwiedzę te sklepy - może trafię na jakąś "promocję".
 

marek1704

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
H0e
Reakcje
213 0 0
#10
google: modellbahnshop Dresden
Będzie kilka wyników :)
Polecam
https://www.saase-dresden.de/modellbahnladen/
Jest trochę za miastem przy drodze do Pillnitz. Odwiedzałem go kilkukrotnie i jest OK. Jeżeli chodzi Ci o konkretny model proponuję napisać maila. Dla mnie właściciel ściągnął model ze sklepu w innym mieście i odebrałem go ustalonego dnia, przejeżdżając przez Drezno.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dla początkujących 14
Dla początkujących 95
Dla początkujących 4

Podobne wątki