• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

SAW Model nowe modele i zapowiedzi

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
76 1 0
Miałem nie pisać, ale nie wytrzymałem dziś nerwowo. Czy ktoś też czeka już 5 miesięcy na piaskarkę od wpłaty pieniędzy ? Czy tylko ja mam takie super szczęście ? Oczywiście od 5 miesięcy jestem zapewniany co 2 tygodnie, że paczka już wyszła i zaraz będzie. Wiem, że zamawiając z manufaktur opóźnienia są duże (nawet roczne), ale dostałem maila treści: "modele gotowe do wysyłki, proszę o wpłatę" i tak minęło 5 miesięcy. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Tak, zgadza się. Niestety wyszło kilka takich sytuacji - do końca maja wszystkie zaległości będą wysłane. Mogę tylko przeprosić za opóźnienia.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
11.180 47 0
Miałem nie pisać, ale nie wytrzymałem dziś nerwowo. Czy ktoś też czeka już 5 miesięcy na piaskarkę od wpłaty pieniędzy ? Czy tylko ja mam takie super szczęście ? Oczywiście od 5 miesięcy jestem zapewniany co 2 tygodnie, że paczka już wyszła i zaraz będzie. Wiem, że zamawiając z manufaktur opóźnienia są duże (nawet roczne), ale dostałem maila treści: "modele gotowe do wysyłki, proszę o wpłatę" i tak minęło 5 miesięcy. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.
Aż znowu włączyłem sobie podgląd na forum samochodowe.Napiszę tylko jedno i spadam.Niestety to norma.Czekanie na modele opłacone nawet i 9 miesięcy to coś zupełnie normalnego.Pisanie w stylu "twoja paczka wyszła" to też nic nowego.Paczka wyszła a numeru listu przewozowego doprosić się nie można.Ściema, ściema i jeszcze raz ściema to normalna procedura w tym przypadku.Ostatni raz nie płaciłem już z góry bo wiedziałem że modeli prędko nie zobaczę.Po upomnieniach w końcu paczka została do mnie wysłana.Postanowiłem się zemścić i nie płacić przez jakiś czas.Skoro ja kilka razy byłem olewany i czekałem miesiącami na swoje opłacone modele to czemu mam też sobie nie polecieć w .... z panem saw.Wtedy jednak sytuacja wyglądała inaczej.Co chwila sms czekam na wpłatę, mam nadzieję że wpłata do mnie wyjdzie dziś itp.Widać producent dba tylko o swoje a szacunek do klientów, którzy zostawili u niego trochę kasy to już niekoniecznie musi iść w parze.Ot tyle z mojej strony.
 

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
76 1 0
Tak saga z numerem przewozowym jest cały czas: podam jutro, za 2h, po południu, etc. Ok dzięki, czyli to jednak norma.
 

Kpt. Nemo

Łowca cech
Donator forum
Ekspert
Reakcje
21.071 508 29
A nie kwalifikuje się to do ścigania, wyłudzenie, oszustwo,nie znam się, taki zbiorowy pozew, odszkodowanie, odsetki, komornik.
Czytając o Waszych perypetiach i znając sytuację mojego kolegi,który też zamówił model, myślę że jesteście zbyt łagodni, coby nie rzec bezradni.
 
OP
OP
S.A.W Model

S.A.W Model

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Z reguły takie opóźnienia są częściowo rehabilitowane dodatkowymi modelami, co nie jeden kolekcjoner może potwierdzić. Nikt tu nikogo nie chce oszukać.

Jeszcze jedno - przez ostatnie ponad pół roku wysyłam modele później jest wpłata - to także osoby z tego forum mogą potwierdzić i są to nieraz duże zamówienia i tez później z płaceniem nie jest różowo.

Tak jak pisałem mogę jedynie przeprosić osoby które czekają.
 
Ostatnio edytowane:

piotr66

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
1.764 30 1
Modele krótkoseryjne z żywicy są pracochłonne i można zrozumieć długi czas wykonania. Jednak trudno zrozumieć to o czym pisaliście, czyli prośbę o wpłate i kilkumiesięczne oczekiwanie na towar - problemy finansowe wykonawcy i kredytowanie się przy pomocy klientów? To rzeczywiście niezbyt dobra praktyka.
 

Podobne wątki