• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy różnego typu

OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Dziękuję odwiedzającym za komentarze i oceny, przy okazji karetki z Sopotu jako uzupełnienie kolekcji
powstały dwa Ambulanse na bazie nowego Mercedesa Sprintera,
zapraszam do rzucenia okiem :).

(S)ka "Pogotowie Ratunkowe w Warszawie"
001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Świetnie wyglądają te karetki, podziwiam zapał i chęć do przerabiania herpowskich mini kitów(y).
A z drugiej strony, to Herpa powinna zobaczyć Twoje prace i się zastanowić, czy tylko opłaca im się "klepać" modele na swój rynek.
Podoba mi się, że oprócz wzoru malowania karetek, są odtworzone także niebieskie ledy na tylnych drzwiach i boczne oświetlenie miejsca akcji. Brakuje tylko jakiejś kalki z napisem AMBULANS na belkę, ale to szczegół...;)
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Świetnie wyglądają te karetki, podziwiam zapał i chęć do przerabiania herpowskich mini kitów(y).
A z drugiej strony, to Herpa powinna zobaczyć Twoje prace i się zastanowić, czy tylko opłaca im się "klepać" modele na swój rynek.
Podoba mi się, że oprócz wzoru malowania karetek, są odtworzone także niebieskie ledy na tylnych drzwiach i boczne oświetlenie miejsca akcji. Brakuje tylko jakiejś kalki z napisem AMBULANS na belkę, ale to szczegół...;)
Dziękuję Jacku, jeżeli herpa wypuściłaby modele w polskich malowaniach to zapewne sam bym tylu nie zrobił. Sami piszecie, że chcecie więcej :).
Tylko na 2 nowe Sprintery, które ostatnio pokazałem położyłem blisko 60 kalek, więc trochę czasu to zajmuje.
Jeżeli chodzi o napis AMBULANS jak dla mnie obowiązkowy, był w planach i napewno będzie uzupełniony. Czekam na odpowiednie kalki.
 

Jacek T4

Znany użytkownik
Reakcje
1.008 1 0
Piękne te ambulanse kryminalistyczne ŻW na bazie Sprinterów.
Może tylko zabrakło (w chociaż jednym) pojedynczych kogutów z tyłu i masztu z oświetleniem;).
Ale co by nie marudzić, to jestem cały czas pod wrażeniem Twoich prac i pomysłów Ludwiku(y)(y)(y).
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Piękne te ambulanse kryminalistyczne ŻW na bazie Sprinterów.
Może tylko zabrakło (w chociaż jednym) pojedynczych kogutów z tyłu i masztu z oświetleniem;).
Ale co by nie marudzić, to jestem cały czas pod wrażeniem Twoich prac i pomysłów Ludwiku(y)(y)(y).
Dziękuję Jacku, ja zawsze najpierw robię baze żeby była powtarzalność modelu to dla mnie jest najważniejsze. Potem w wolnych chwilach, których zawsze jest mało staram się urozmaicać modele wcześniej już przygotowane w to czym właśnie piszesz czyli obrysówki, kogutki, antenki i inne...
pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Witajcie koledzy,
od dzisiaj mała aktualizacja mojego tematu, od ostatniej prezentacji z Grudnia dołączyło kilka nowych projektów.
Na początek ŻW na bazie Mercedes Sprinter niska kabina.

001.jpg
002.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
008.jpg
007.jpg

pozdrawiam
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 22

Podobne wątki