• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Pojazdy różnego typu

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
Policja na VW T5 rewelacja.
Nigdzie takich nie ma na rynku .
W dodatku w starszym malowaniu przez co już całkiem unikalne modele..
Taxi świetny pomysł .
Takich modeli można sporo przerobić i będzie super postój Taxi
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Dziękuję za oceny i wszystkie komentarze. Ciąg dalszy pojazdów żółtym kolorze, "Patrol Autostradowy" na bazie starszego Mercedesa Sprintera. Długo szukałem bazy, bo bardzo mało jest busów w wersji long. Udało mi się kupić stare modele Niemieckiej Policji, które zmieniłem w takie miniaturki. Modele będą jeszcze wzbogacone o linie podziału, podmalowane wycieraczki i pomarańczowe belki dachowe, lusterka wklejone już po sesji.
008.jpg
007.jpg
003.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Bardzo fajne te wozy do obsługi autostrady, długie Sprintery robi tylko Busch.
Dziękuję, oczywiście masz rację, tylko Busch robił długie wersje Sprintera, tak jak wspomniałem modele powstały na bazie niemieckiej policji. W oryginale miały jeszcze na dachu bagażniki, zastanawiam się czy ich nie dołożyć do "Patrolu Autostrady" i umieścić na nich jakiś znaków, tablic informacyjnych, pozdrawiam.
Moja baza w oryginale wyglądała tak
sprinter.png
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
CD.
Jak zawsze dziękuję za oceny i komentarze. Zawsze staram się pokazać modele trochę inne, których nie widziałem jeszcze na forum.
Dzisiaj model Mercedesa Sprintera w kolorze pomarańczowym, malowanie to "Bezpieczeństwo Autostrady A4".
a4001.jpg
a4002.jpg
a4003.jpg
a4004.jpg
a4005.jpg
a4006.jpg
a4007.jpg
a4008.jpg
a4009.jpg
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Kolejny świetny model, czy znalazłeś takiego w 1-1 i na nim się wzorowałeś czy to wolność modelarska ? :)
Dzięki,
malowanie, kolor oryginalne z 1:1 jednak ja widziałem starszego podwyższonego Traficca lub Vivaro wer. long - modele raczej niedostępne w naszej skali.
Wzór ciekawy, dlatego taki powstał, może gdzieś taki jeździ po A4 :).
 
OP
OP
Pietras83

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
Dzisiaj ostatnie dwa projekty jakie powstały do kolekcji na tą chwilę.
Trochę nie pasują do wątku, ale szkoda tworzyć nowego dla dwóch modeli.
"Omega Pilzno" MAN z firanką i Volvo z chłodnią, jak zawsze zapraszam do rzucenia okiem.

001.jpg
002.jpg
004.jpg
005.jpg
006.jpg
007.jpg
008.jpg
003.jpg
009.jpg
010.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Samochody osobowe 22

Podobne wątki