• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele wagonów typu 120A

Reakcje
45 1 5
Te z Nysy pojawiły się dużo wcześniej niż zapowiadano (Modelmania miała termin 30 października). Ciekawe czy te Poznańskie też pojawią się wcześniej :) Mam taką nadzieję z pewnych przyczyn które ujawnię kiedyś.
 
B

bobby74

Gość
Taki komunikat rozsyla wiadomy handlowiec z Rybnika na temat dostepnosci 120A od Piko / SK-Modele

"Firma SK- Model dystrybutor modeli 120Azakomunikowała nam (cytuję) :
"Podczas nieobecności szefa modele przeznaczone dla nas (Rybnik)
zostały sprzedane innym odbiorcom"
Nie otrzymaliśmy więc ani jednej sztuki do sprzedaży, co po takim usprawiedliwieniu
dystrybutora trudno nam jest nawet komentować.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Wszystkim klientom, którzy nie otrzymali od nas modeli 96640 i 96641 udzielimy odpowiedniego rabatu przy zakupie kolejnych modeli serii 120A (Piko).
Pozdrawiam
Ryszard Herok"

Hehehe... Jesli tak dzialaja dystrybutorzy w Polsce - mam na mysli SK-Model - to zakrawa to o prowizorke na calego.
 

Gethvar

Znany użytkownik
Reakcje
229 4 0
Taki komunikat rozsyla wiadomy handlowiec z Rybnika na temat dostepnosci 120A od Piko / SK-Modele

"Firma SK- Model dystrybutor modeli 120Azakomunikowała nam (cytuję) :
"Podczas nieobecności szefa modele przeznaczone dla nas (Rybnik)
zostały sprzedane innym odbiorcom"
Nie otrzymaliśmy więc ani jednej sztuki do sprzedaży, co po takim usprawiedliwieniu
dystrybutora trudno nam jest nawet komentować.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Wszystkim klientom, którzy nie otrzymali od nas modeli 96640 i 96641 udzielimy odpowiedniego rabatu przy zakupie kolejnych modeli serii 120A (Piko).
Pozdrawiam
Ryszard Herok"

Hehehe... Jesli tak dzialaja dystrybutorzy w Polsce - mam na mysli SK-Model - to zakrawa to o prowizorke na calego.
Hmmmm... faktycznie ciężko komentować, albo totalna niekompetencja albo zła wola...
 

przemas22223

Aktywny użytkownik
Reakcje
118 16 3
Ja na początku tego tygodnia dostałem takie info z modelmanii:

" Przepraszam ale jednak będzie problem z wagonami:
1 x Wagon osobowy 2 klasa typ 120A Bdh-x Piko96640
1 x Wagon osobowy 2 klasa typ 120A Bdh-x Piko96641

Otrzymaliśmy mniej niż zamawialiśmy wagonów i nie mam możliwości zrealizowania Pana zamówienia.
Bardzo proszę o wyrozumiałość, ale wg. wcześniejszych informacji wagonów miało starczyć dla wszystkich klientów którzy zrobili zamówienie.

Mam także informację, że wagony będą wznawiane na początku roku 2016,
czy zostawić Pana zamówienie, jeśli wagony się pojawią będę odłożone dla Pana. "


Ciekaw jestem ci tego wyniknie.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.636 107 12
Ja z Modelmanii tez sie nie zalapalem pomimo rezerwacji - podali taki sam powod jak u kolegi przemas2223. Jednak to co SM z Rybnika uslyszeli to rzeczywisice tragedia
 
B

bobby74

Gość
Jaki mial byc naklad tych wagonow? Czyzby hobbystow kupujacych pierwszego tygodnia bylo az tylu? Handlowcow ktorzy chcieliby taki wagon sprzedawac nie ma przeciez wielu. A na spekulacje to jeszcze nie wyglada - na allegro nie ma nic.
 

Marcin

Użytkownik
KKMK
Reakcje
14 0 0
Jaki mial byc naklad tych wagonow? Czyzby hobbystow kupujacych pierwszego tygodnia bylo az tylu? Handlowcow ktorzy chcieliby taki wagon sprzedawac nie ma przeciez wielu. A na spekulacje to jeszcze nie wyglada - na allegro nie ma nic.

Sam kupiłem we wtorek w sklepie obydwa wagony , jeszcze przy mnie sprzedawca paczkę rozpakowywał z Wagonami 120A , ET41 i innymi modelami z PIKO.

Wagony 120A był już zapowiadane wcześniej i poszły jak pierwsze SM-ki (czyli jak ciepłe bułeczki) , zwłaszcza że to komplet do SP42-049.



.
 
Ostatnio edytowane:

elektryk33

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
Taki komunikat rozsyla wiadomy handlowiec z Rybnika na temat dostepnosci 120A od Piko / SK-Modele

"Firma SK- Model dystrybutor modeli 120Azakomunikowała nam (cytuję) :
"Podczas nieobecności szefa modele przeznaczone dla nas (Rybnik)
zostały sprzedane innym odbiorcom"
Nie otrzymaliśmy więc ani jednej sztuki do sprzedaży, co po takim usprawiedliwieniu
dystrybutora trudno nam jest nawet komentować.
Bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację.
Wszystkim klientom, którzy nie otrzymali od nas modeli 96640 i 96641 udzielimy odpowiedniego rabatu przy zakupie kolejnych modeli serii 120A (Piko).
Pozdrawiam
Ryszard Herok"

Hehehe... Jesli tak dzialaja dystrybutorzy w Polsce - mam na mysli SK-Model - to zakrawa to o prowizorke na calego.

I myślicie, że nie ma to żadnego związku z sympatią jaką darzy ten sklep jeden z producentów lokomotywy EU07? Wojenka trwa i końca jej nie widać.
 

czart

Użytkownik
Reakcje
0 0 0
Ja na początku tego tygodnia dostałem takie info z modelmanii:

" Przepraszam ale jednak będzie problem z wagonami:
1 x Wagon osobowy 2 klasa typ 120A Bdh-x Piko96640
1 x Wagon osobowy 2 klasa typ 120A Bdh-x Piko96641

Otrzymaliśmy mniej niż zamawialiśmy wagonów i nie mam możliwości zrealizowania Pana zamówienia.
Bardzo proszę o wyrozumiałość, ale wg. wcześniejszych informacji wagonów miało starczyć dla wszystkich klientów którzy zrobili zamówienie.

Mam także informację, że wagony będą wznawiane na początku roku 2016,
czy zostawić Pana zamówienie, jeśli wagony się pojawią będę odłożone dla Pana. "
Dostałem dokładnie taką samą odpowiedz.
Zamówiłem w DRIMie - podobno przesyłka w drodze.

Moje z modelmanii są w drodze. Zamówienie złożyłem jak tylko pojawiły się na liście produktów na ich stronie.
Też tak zrobiłem.
Byłem chyba jednym z pierwszych ponieważ na stanie był chyba ich ponad 20 każdego typu, oczywiście dokonałem wpłaty i historia jak wyżej.
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.443 47 0
A to super widzę że Modelmania większej ilości osób sprzedała te wagony nie zważając na to że niektórzy zamówienia na nie złożyli dużo wcześniej.Moje z 18 lipca anulowano a innym wysyłano modele mimo że zamówili je dużo później.Cóż dziadowskie zachowanie pracowników tej firmy, szkoda słów na takie praktyki.
 

mikel

Aktywny użytkownik
Reakcje
32 1 0
18 lipca to może późno, ja złożyłem 25 marca i też dostałem. Fajnie, że wagony zeszły jak ciepłe bułeczki, doczekamy się za pewne sporo nowych wypustów w 2016.
 

mikl

Znany użytkownik
Reakcje
3.636 107 12
Ja zamówiłem 27 marca i dla mnie zabrakło. Rozmawiałem z Panem Adamem i powiedzieli że dostali mniej niż zamówili. 30 październik tuż tuż. Ja jakoś przeżyje. Widać że problemy z dystrybucją od producenta odbijają na się czkawką na sklepach.
 

Podobne wątki