• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Model fabryczny PIKO - modele lokomotyw serii EU06/EU07/EP07/EP08

arczi1986

Znany użytkownik
Reakcje
245 0 1
A ja nareszcie dzisiaj odebrałem moją EP07 i muszę powiedzieć że jestem bardzo miło zaskoczony, wygląda dużo lepiej jak na fotkach :) dokładnie została sprawdzona w sklepie i nie miała żadnych błędów :) a to jej foteczka tak na szybko telefonem ;)
20141214_183523.jpg
 

Engineer

Aktywny użytkownik
Reakcje
541 41 1
Kupowałem w Poznańskim Lokomotyw a co do numeru to gdzie to sprawdzieć?
Na spodzie na wózku, albo w instrukcji jest identyczna naklejka.
[DOUBLEPOST=1418664913][/DOUBLEPOST]
A co wy z tymi numerkami? Ma to jakieś znaczenie? Jakaś nagroda czeka czy co?
:)
Numerki zawsze mają jakieś znaczenie, a i sam numerek może być nagrodą :p
Może też być 6 numerków, niestety ostatnio puściłem i ...
Ktoś zgarnął mi 11 baniek z groszami...
Ciekawe kto ma 178...:)
 

garcia ramirez

Znany użytkownik
Reakcje
1.117 50 6
Koledze SU46 017 gratuluje modelu ale przede wszystkiem powrotu Hetmana do Zamościa ( aż ze Szczecina) Swoją drogą ostatnie 3 dni obcowałem bardzo dużo z SU46 017 !!!!!! pomiędzy Lublinem a Rzeszowem.
 

Sachsen

Aktywny użytkownik
H0e
Reakcje
155 4 1
"Nie ze mną te numery" - jak mawiał Klasyk - istotną informacją jest to, że od dzisiaj w sklepie "LokoMotyw" w Poznaniu, można już ogladać styczniową EU07-348 (nr kat. 96362) typ 303E z w fabrycznym malowaniu HCP (ep. IVc) :)
 

Podobne wątki