• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Moje ciężarówki - mafo

OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Temat zarasta pajęczyną, ale... Ostatnio naszło mnie na skalę 1:87. Choć już wzrok nie ten, a i ręce drżą bardziej to poprawiłem ciutkę starego herpowskiego Kenwortha wywrotkę, którego kiedyś przerabiałem i pokazywałem w tym temacie na stronie 171 KLIK. Ostatnio dodałem kierowcę i założyłem blendę, żeby poprawić optyczny wygląd kabiny. Nadal nie jest idealnie, ale wygląda chyba ciut lepiej... :)

Kenworth wywrotka 001.jpeg
Kenworth wywrotka 002.jpeg
Kenworth wywrotka 003.jpeg
Kenworth wywrotka 004.jpeg
Kenworth wywrotka 005.jpeg
 

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
11.180 47 0
Jak dla mnie te stare modele Herpy nie odbiegają mocno jakością od nowych modeli amerykańskich ciężarówek z Brekiny. I to niestety tylko świadczy źle o Brekinie że w dzisiejszych czasach nie potrafili zrobić modelu o wiele lepszego niż wiele lat temu Herpa.
Bardzo fajnie się prezentuje z tymi dodatkami.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.221 387 20
Dzięki Sławkowi @Slavi stałem się posiadaczem takiej niskopodwoziowej naczepy, którą połączyłem z Kenworthem T600. Wyszedł całkiem ciekawy zestaw.

Kenworth T600 niskopodwoziówka 001.jpeg
Kenworth T600 niskopodwoziówka 002.jpeg
Kenworth T600 niskopodwoziówka 003.jpeg
Kenworth T600 niskopodwoziówka 004.jpeg



Wracał już z ładunkiem... ;)

Kenworth T600 niskopodwoziówka 005.jpeg
Kenworth T600 niskopodwoziówka 006.jpeg
Kenworth T600 niskopodwoziówka 007.jpeg
Kenworth T600 niskopodwoziówka 008.jpeg
 

Podobne wątki