• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Lotne stany Kempola

Kylogram

Aktywny użytkownik
Np. nad moim ogrodem nie może latać. Jest to mój prywatny teren i nie wydałem zezwolenia na jego fotografowanie czy filmowanie :p
Abtrahując od tego, co na nim znajdziecie ciekawego ;)

Grześka

Aktywny użytkownik
OKMK Piętrusek
A jakie to było wkurzające, jak jaśnie pan dyspozytor kazał odstawić maszynę "do lasu"... przesrany spacer ok 3 km w deszczu, śniegu lub upale do stacji... Przesrane Tarnowskie Dziury... Lata 80, jedna z niewielu dostępnych tokarek podtorowych, PK i regulacja w Miasteczku Śląskim... oraz słynny trójkąt, gdzie dyżurny ostrzega, żeby nie wjechać na friedhof... Ale jeszcze bardziej prze...any jest Kędzierzyn... Niech się kotoś wyzna w tamtejszych grupach i okręgach zwrotniczych... Ale co było najlepsze w Tarnowskich Górach? Fasolka po bretońsku...

OP
OP
Kempol

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
MSMK
GGM
Zdjęcia wagonów z góry są świetne. Zrobić wydruki HD na płótnie i jako obrazy pop-artu wieszać na ścianie
Albo taki niekonwencjonalny kalendarz dla miłośników
Panowie, zgodnie z Waszą sugestią, pierwsza eksperymentalna próba mojej „sztuki kolejowej”.
Wydruk moich zdjęć na płótnie, rozmiar 1,5x1 m. Jeszcze odpowiednia ramka i miejsce na ścianie w Klubie.
88E0795B-E63E-4940-B9B0-8B96BE22AC46.jpeg
4BA9DB8B-CDCF-47F4-8D4E-09EC23AFFF01.jpeg
B14535C3-F411-41DC-A4C8-4F4F74D99183.jpeg
952FAF6F-76C9-4A8D-8157-086B195B39EF.jpeg

Za wcześniejszej młodości jeździłem co weekend na rowerze z Gliwic na naszą przystań AZS-u nad Dzierżnem. Jechało się ścieżką wzdłuż kanału. Za każdym razem mijało się nawet dwie barki na kanale, a jechałem około 30 minut ten odcinek. Dziś to może są i dwie, ale dziennie. Teraz to raczej jest kolejowy terminal kontenerowy nad wodą niż port.