• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Kraków – Wystawa makiet kolejowych – Nowohuckie Centrum Kultury – 6-8 grudnia 2019 r.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.998 386 20
#28
Krótka fotorelacja mojego syna z dzisiejszego dnia.
Powiem, że Twój syn robi świetne zdjęcia. Jeszcze je ciutkę rozjaśnić i będą naprawdę rewelacyjne. Nie wiem czym fotografuje, ale na niektórych zdjęciach bokeh jest rewelacyjny i pięknie uwidacznia ostro pokazany element. (y)
 
Reakcje
38 0 0
#31
Powiem, że Twój syn robi świetne zdjęcia. Jeszcze je ciutkę rozjaśnić i będą naprawdę rewelacyjne. Nie wiem czym fotografuje, ale na niektórych zdjęciach bokeh jest rewelacyjny i pięknie uwidacznia ostro pokazany element. (y)
Jemu takie ciemniejsze się jakoś podobają ale niektórym przydałoby się rozjaśnienie. Co do sprzętu to wiem że aparat Canon i obiektyw 50 mm 1.8, a niektóre robione były obiektywem z aparatu analogowego.

EDIT
Aparat to Canon 600D
 
Ostatnio edytowane:

Artur

Bob Budowniczy
Zespół forum
Donator forum
FREMO Polska
MSMK
Reakcje
7.654 133 3
#33
MSMK w domu. Droga coraz lepsza jak skończą S7 to da się dojechać poniżej 3h ;)

Mam też prośbę @SD Sławku zostawiłem freda na Grabowie. Ma kartkę z opisem Okl2-15 a na odwrocie kartki TKh1-429.

Dajcie znać czy go macie ;)

Impreza jak zawsze wyborowa. @SAPER dobrze podsumował plusy i minusy.
Bawiliśmy się świetnie a KKMK jak zwykle trzyma wysoki poziom. Odwiedzających było dużo. Momentami tłumy.

Jak zawsze bardzo miło było was wszystkich zobaczyć, porozmawiać i pośmiać się z wami. Czekamy do następnego spotkania!!
 
OP
OP
Mateusz B

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#36
O 23:30 udało się rozwieźć wszystkie krakowskie makiety. Wystawa przeszła już do historii, na podsumowanie i podziękowania jeszcze przyjdzie pora. Czekamy aż spłyną dane o liczbie odwiedzających. ;)
 
Ostatnio edytowane:

SD

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
1.287 2 0
#37
Mam też prośbę @SD Sławku zostawiłem freda na Grabowie. Ma kartkę z opisem Okl2-15 a na odwrocie kartki TKh1-429.
Dajcie znać czy go macie ;)
Artur, był jak demontowałem stację, potem ktoś z klubu chyba go zabezpieczył - więc pewnie odezwie się tutaj jak przeczyta wątek, a jak nie to popytam jeszcze kolegów.

Pozdrawiam,
Sławek
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.363 33 1
#39
Heloł :)
Na stacji Wyjazdowo Małopolskie stoją piękne, wysokie tarcze manewrowe. Czy ma ktoś może ich zdjęcia z mniejszej odległości? Kto je tak pięknie wykonał?