• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Impreza Kraków – Wystawa makiet kolejowych – Nowohuckie Centrum Kultury – 6-8 grudnia 2019 r.

Reakcje
75 0 0
#43
Dorzucę zdjęcia Stasia z pociągiem, a pociąg z czołgami /nie eszelon..../.
Pierwsza impreza, na której staliśmy przy modułach z tej fajniejszej strony.
Syn zachwycony, Ja zresztą też.
Podziękowania dla Mateusza za opiekę i wprowadzenie Stasia jak i mnie,
we wszystkie zagadnienia na makiecie, młody i otwarty człowiek z dużą wiedzą.
Dziękuję za wspaniałe przyjęcie nowicjuszy.

IMG_5563.JPG
IMG_5580.JPG
 

fazer0001

Aktywny użytkownik
eSeMka
Reakcje
152 7 2
#45
Dorzucę zdjęcia Stasia z pociągiem, a pociąg z czołgami /nie eszelon..../.
Pierwsza impreza, na której staliśmy przy modułach z tej fajniejszej strony.
Syn zachwycony, Ja zresztą też.
Podziękowania dla Mateusza za opiekę i wprowadzenie Stasia jak i mnie,
we wszystkie zagadnienia na makiecie, młody i otwarty człowiek z dużą wiedzą.
Dziękuję za wspaniałe przyjęcie nowicjuszy.

Zobacz załącznik 694187 Zobacz załącznik 694188
Cześć. Nie Eszelon, więc proszę o coś więcej
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#46
Własnie Michał mamy coś Twojego z imprezy ;)

Tarcze zrobił SławekN ;)
Ale przecież mnie nie było. Bardzo się starałem ale z przyczyn zawodowych w tym roku się nie udało. Jak więc mógłbym coś zostawić? Coś sprzed roku?

Co do tych tarcz, to jestem zachwycony. Tarcze zaporowe, czy semafory kształtowe występują na wielu stacjach naszych kolejkowych szlaków. Kształtowe tarcze manewrowe są tylko na dwóch: Chociczy i teraz Wyjazdowie Młp. Dla mnie, jako wychowanego przy sygnalizacji kształtowej takie tarcze, to esencja zabawy w manewrowanie. Rozumiem, że to była premiera Wyjazdowa? Trochę przypomina stację w Suchychwałkach (Suwałkach), tylko tu to na bogato z torami przyjazdowymi osłoniętymi tarczami zaporowymi, a nie jak w Polsce "B" nieosłoniętychętymi w ogóle.
 
OP
OP
Mateusz B

Mateusz B

Moderator Grupy KKMK
Zespół forum
KKMK
H0e
Reakcje
327 2 0
#48
Na wystawie sprzedano 3754 biletów. Szacujemy, że wraz z bezpłatnymi wejściami, przez wystawę przewinęło się około 4000 odwiedzających.

W imieniu Klubu dziękuję wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w sukces wystawy, a zwłaszcza:
- przyjezdnym, którzy wsparli naszą wystawę swoimi makietami,
- kolegom z klubu, którzy pomogli przy w organizacji, również w czasie trwania wystawy,
- uczestnikom, którzy pomogli przy składaniu, rozkładaniu i transporcie makiet KKMK,
- uczestnikom, którzy brałli czynny udział w wystawie.

Mam nadzieję że widzimy się w przyszłym roku, bo mamy już potwierdzony termin kolejnej wystawy.
Do zobaczenia 4-6 grudnia 2020 w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie.

To jeszcze pamiątkowe zdjęcie od Meteora :)

79235839_2517185478551758_6515124303204188160_n.jpg
 

cyruss

Znany użytkownik
Donator forum
FREMO Polska
KKMK
Reakcje
314 1 0
#56
Moje stare i chude (profil wg starej normy KKMK) moduły nawet nieźle na tych filmikach wychodzą :).
A Jacek nie krakus, może nie wiedzieć że w Krakowie jest dzielnica Grzegórzki, a dawno dawno temu była i stacja Kraków - Grzegórzki...
 

bstok70

Znany użytkownik
MSMK
PGM
Reakcje
1.341 33 1
#59
Heloł.
Bardzo mi przykro z powodu tego co spotkało maszynistę z siódmego filmu. :-( Pewnie na kilka miesięcy poszedł w kanały rewizyjne, a i premii to na bank nie będzie :-( . Ale to nic :) na pocieszenie napiszę, że nie przyjęli mojego donosu w Urzędzie Transportu Kolejkowego z powodu okresu świątecznego. Także pewnie rozejdzie się po kościach jeżeli chodzi o poważne konsekwencje :) Pozdrawiam. Michał
PS A w Jarkowie to chyba pogubili klucze do aparatu blokowego. Myślałem, że takie cuda tylko w Białymstoku, a tu proszę w Jarkowie też.
PS Dodam, że piszę z miłością, gdyby ktoś miał wątpliwości.