• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Kolekcja FH-12

Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.964 386 20
Ciekawe modele. Zarówno Wormser, jak i Waberers to fajne spedycje - jedna z fajną konfiguracją, a druga z ciekawym malowaniem.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Wormser to jest ten model który sobie kiedyś kupię . Podoba mi się ta szarość okraszona czerwienią i konfiguracja . Jeśli chodzi o mana ze słoneczkiem to jak dla mnie zdecydowanie wygrał ta prezentacje . To wszystko dzięki Twoim zdjęciom na których wypadł wyśmienicie .
 
OP
OP
FH-12

FH-12

Znany użytkownik
Reakcje
1.932 5 1
Dziękuję za komentarze.

17. DAF 95XF Super Space Cab "Vos" (NL) Herpa

1.jpg

2.jpg


18. Scania 124L 400 "Vos" (NL) Herpa

3.jpg

4.jpg


Pozdrawiam.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Świetne modele pokazałeś . Oba są kapitalne . Daf wyróżnia się tym że jest pierwszej generacji serii XF i ma dużą kabinę . Rzadko się spotyka takie modele . Natomiast scania ma świetną konfiguracje . Malowanie firmy VOS bliskie jest nam także z tego powodu , że przez jakiś czas ta firma miała swoje oddziały w naszym kraju . Na koniec jeszcze dodam że ta prezentacja zainspirowała mnie do tego jak zaprezentuje jeden z moich modeli :D
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Jak zawsze smakowite kąski, a do takich niewątpliwie należą modele w malowaniu VOSa. Scania jest szczególnie interesująca, ze względu na charakterystyczne niegdyś logo na atrapie.
 

pacek23

Znany użytkownik
Reakcje
756 13 0
Oba na prawdę interesujące modele w ładnych malowaniach bardzo dobrze znanej firmy ale jak miałbym wybierać to bardziej mi wpadła w oko Scania :)
 

DamLen

Znany użytkownik
Reakcje
1.503 11 0
Dosyć rzadki i specyficzny model, Hungarocamion to kawał historii, tak jak Pekaes. Mamy podobne gusta, kolejny model który też posiadam. :D
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
Przeważnie magnum spotyka się w wersji ciągnika siodłowego . Dlatego każdy model magnum jako podwozia jest cenny w posiadaniu . Ten ma do tego jeszcze na sobie historyczne barwy .
 
Status
Zamknięty, nie możesz umieszczać tu nowych wpisów.

Podobne wątki