• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

EU07/EP07

poziomek72

Aktywny użytkownik
FREMO Polska
KKMK
NAMR
Reakcje
76 3 0
#22
Musi być "w szopie" bo jesteśmy w Polsce a nie w Rosji. A suwnica też jest "w szopie" bo jest wewnątrz hali a nie na dachu.(n)
Tomku -Moja wina,Moja wina,Moja bardzo wielka wina.Masz jak najbardziej rację.Poleciałem za bardzo z przyzwyczajenia gwarą zakładową po prostu mówimy że jest wyjazd "na szopę"a nie do szopy .(y)Postaram się poprawić na przyszłość.
 

MichałK

Znany użytkownik
Reakcje
874 9 4
#34
Obecnie z Warszawy do Świnoujścia jest tylko jeden sypialny i dwie kuszety, pozostałe siedzące - jedynka i trzy dwójki:(
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.411 463 29
#38
22 maja 1992 roku pasażerowie pociągu, prowadzonego EU07-030, z zainteresowaniem przyglądali się historycznym składom, jakie przyjechały do Oławy z okazji 150. rocznicy otwarcia odcinka z Wrocławia, pierwszej na ziemiach polskich linii kolejowej.

img475.jpg
 

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.411 463 29
#40
Cieszę się, że moja fotka EU07-030 tak się Wam podobała. Ale to zadziwiające, że w sumie kiepskie, bo trochę nieostre zdjęcie niczym niewyróżniającej się lokomotywy zyskało w krótkim czasie aż 6 ocen "Super!", a cała seria zdjęć z obchodów 150-lecia kolei we Wrocławiu wzbudziło zainteresowanie tylko trzech osób:(. Niezbadane są wyroki forum....;)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Koleje w Polsce 5
Koleje w Polsce 7
Koleje w Polsce 3
Koleje w Polsce 4
Koleje w Polsce 7

Podobne wątki