• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe oraz Tir-y Lotus102

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.947 386 20
#63
Scania z noskiem bardzo mi się podoba. W barwach Talkego wygląda bardzo fajnie. Połączenie niebieskiej karoserii z czerwonym podwoziem tworzy bardzo dobrą konfigurację. Fajnie to wygląda. :)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.947 386 20
#67
Man w malowaniu Wandta wygląda całkiem fajnie. Uroku dodaje mu napis Bussing na grillu. Z tej spedycji można uzbierać nawet niezłą podkolekcję.
 

Lec Go (Bartek)

Znany użytkownik
Reakcje
10.796 67 1
#70
No to Panie zbieraj , będziem cieszyć oczy :D Man elegancki z fajnym drobiazgiem w postaci napisu Bussing na atrapie . Scania z noskiem trochę mi podniosłeś ciśnienie . Chciałbym widzieć ten model u siebie w kolekcji .
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.422 108 2
#73
Chyba trzeba zakaz pisana o tylnej gołej belce Herpy wprowadzić :D:D:D

Fajne malowanie , mam kilka modeli w tym malowaniu ale zbieranie ich nie jest łatwe.:D;)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.422 108 2
#75
Popieram z tą belką(y) .takie modele Herpa wydaje i co zrobić ,trudno ,:(ale modele i tak super:)
Napisałem to bo we wszystkich tematach non stop jest to samo wałkowane już lekko to się nudne stało , goła belka i goła belka , jakby chodziło o gołą babę to bym się nie produkował , ale tak jak napisałeś model jaki jest każdy widzi , kto nie chce gołej belki , maluje sam albo nie kupuje Herpy tylko AWM.:):):):)
 

piter_wxc

Znany użytkownik
Reakcje
68 0 0
#76
Zgadzam się, belki były i będą gołe. A akurat ten typ belki herpa wypuściła jako dodatkowy element w trzech kolorach(czarny, brąz i biały) w osobnym zestawie z fartuchami. I beleczki były odpicowane i pomalowane że hej. Pomalować zawsze można, i nie jest to znów jakieś arcytrudne, przy kilku piwach można spokojnie kilkadziesiąt belek zrobić, bo z jedną to zwykle się nie chce.Z drugiej strony nie każdy musi malować...ma być różnorodność.
Man bardzo klasyczny i charakterystycznych barwach...szukaj kolejnych modeli.
 
OP
OP
lotus102

lotus102

Znany użytkownik
Reakcje
2.247 7 3
#77
Zgadzam się, belki były i będą gołe. A akurat ten typ belki herpa wypuściła jako dodatkowy element w trzech kolorach(czarny, brąz i biały) w osobnym zestawie z fartuchami. I beleczki były odpicowane i pomalowane że hej. Pomalować zawsze można, i nie jest to znów jakieś arcytrudne, przy kilku piwach można spokojnie kilkadziesiąt belek zrobić, bo z jedną to zwykle się nie chce.Z drugiej strony nie każdy musi malować...ma być różnorodność.
Man bardzo klasyczny i charakterystycznych barwach...szukaj kolejnych modeli.
Zgadzam się w stu procentach ..:):):)dzięki .
 

leszek85

Aktywny użytkownik
Reakcje
0 0 0
#78
No tak jest z tą herpą,zgadzam się panowie z wami,ale za niewielkie pieniądze można kupić i wymienić te belki,efekt jest olbrzymi, także problemu nie ma,ja ostatnio wymieniłem w 43 naczepach,czasem coś trzeba zmieniać.
 

Podobne wątki