• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Ciężarowe oraz Tir-y Lotus102

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Świetne modele.. i dźwig zacny..
Powiem Ci źe te "gruchy" mi się podobają... już widzę oczyma wyobraźni gliną i betonem oblepione :D ;)
pozdrawiam :)
 

DyrdekHz

Znany użytkownik
Reakcje
5 0 0
To wina oświetlenia czy na każdym modelu masz większe lub mniejsze przebarwienia od słońca? o_O
Iveco bardzo ciekawe, nie pasuje mi jedynie kształt dachu plandeki. ;)
 

paulinium

Znany użytkownik
Reakcje
29 0 0
Miałam dylemat czy to Iveco Euro Tech czy Euro Star... właśnie doszłam do tego po Grillu ze jednak pierwsza wersja..
Fajny modelik :) Podoba mi sie przy zdjętej obudowie z tyłu.. już go widzę z ładuneczkiem :) :rolleyes:
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Bardzo fajna mała ciężarówka. Pięknie wygląda w tym malowaniu, no i rzadkość, bo nie dość, że mała to jeszcze z plandeką. Jedna uwaga, jak pokazujesz go bez plandeki to usuń tą nadlewkę na skrzyni od wtrysku. ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.940 386 20
Ciekawie wyglądają te Fordy. Nie często widywane w kolekcjach. Dobrze, że ktoś w ogóle je zrobił.
 

Podobne wątki