• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Ciężarówki Gryngola 1:43

OP
OP
gryngol

gryngol

Aktywny użytkownik
Reakcje
293 0 1
#86
Udało mi się w końcu skończyć tego STARA. Zapodział mi się gdzieś jeden napis GP-1500, stąd jego brak na prawej stronie zabudowy. Muszę też zrobić sobie jakąś podstawkę przedstawiającą placyk przed remizą, bo strażaków u mnie mnogo ostatnio :)









Niebawem kolejny pojazd proszkowy, ale w cięższym wydaniu ;)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.142 387 20
#87
Pięknie go zrobiłeś. (y) Zabudowy robione przez jankola są kapitalne, a w twoim wykonaniu to już miód na moje oczy. (y)(y)(y)
 
OP
OP
gryngol

gryngol

Aktywny użytkownik
Reakcje
293 0 1
#94
Jakiś czas temu kupiłem używaną gablotę z IKEA. Miała tylko 3 półki w standardzie, więc zleciłem szklarzowi dorobienie dodatkowych ośmiu. Dziś dojechały adaptery do półek, i zamontowałem te dodatkowe 8 szt. Teraz mam 12 poziomów na ekspozycje modeli, z tym że najniższe z pozycji klęczącej :) W tej gablocie będę eksponował tak zwane pojazdy w służbie, czyli wszelkie karetki, Milicja/Policja i Straż pożarna.



























 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
25.142 387 20
#95
Świetny pomysł i wykonanie. (y) Pięknie wyglądają tak luźno poustawiane modele. Pewnie za długo takiego luzu nie będzie... ;)
 

Podobne wątki