• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Wydzielone z: Star 28, Autosan D50, zabudowy Autosana N113

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#1
W takim tempie jak Ściemny wysyła do mnie kalki (w zamian za moją pomoc) to może dłuuuuuuuuugo powstawać :mad:
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#2
W takim tempie jak Ściemny wysyła do mnie kalki (w zamian za moją pomoc) to może dłuuuuuuuuugo powstawać :mad:
Jeśli byś odebrał list z poczty to miałbyś te kalki już 18 kwietnia, kalki które zdeklarowałem Ci się dać po tym jak wysłałeś mi kilkanaście zdjęć Intry, mimo tego że jesteś przygłupem, obrażasz mnie... Ale zamiast ruszyć się na pocztę wolałeś pisać mi chore wiadomości na PW list został odesłany do mnie i na tym ten temat zostaje zamknięty. Możesz mnie dalej obrażać na PW. Publicznie. Totalnie wisi mi Twoja osoba, do momentu kiedy będę miał przyjemność poznać Cię osobiście. Nie pozdrawiam. Oszust
 
Ostatnio edytowane:
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#3
Tak mi odpowiedział kolega , później wykropkował ze wstydu bo pojął co napisał, a może nie pojął, i nie wyzywaj mnie bo nie masz do tego prawa, pomogłem ci w zakresie fotek intruzów a kalki nie sam sobie obiecałem tylko grzecznie o nie poprosiłem a ty potwierdziłeś że mi je zrobisz .
Ale szkoda na to moich wypocin, dałem się zrobić w wała, trudno .
To tak ku przestrodze gdyby ktoś z Was chciał pomóc Waszemu koledze .
Screen posta :
 

Załączniki

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#4
Tak mi odpowiedział kolega , później wykropkował ze wstydu bo pojął co napisał, a może nie pojął, i nie wyzywaj mnie bo nie masz do tego prawa, pomogłem ci w zakresie fotek intruzów a kalki nie sam sobie obiecałem tylko grzecznie o nie poprosiłem a ty potwierdziłeś że mi je zrobisz .
Ale szkoda na to moich wypocin, dałem się zrobić w wała, trudno .
To tak ku przestrodze gdyby ktoś z Was chciał pomóc Waszemu koledze .
Screen posta :
Tak potwierdzam odpowiedziałem tak ale edytowałem by obrać to w lepsze słowa
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#5
Tak myślałem że będziesz się bronił wysłaniem listu, problem w tym że żaden list nie dotarł nawet na pocztę bo... go nie wysłałeś, a jeżeli tak to podaj mi numer nadania, sprawdzę i złożę skargę na poczcie . tak się składa że to mała miejscowość i gdyby list faktycznie był to znajoma listonoszka dostarczyła by go nawet gdyby nie było mnie w domu, a w domu jestem cały, ale nawet jak by mnie nie było to zaniosła by do rodziców którzy mieszkają 100 metrów dalej . Więc przestań pier....olić farmazony . Świnia jesteś i tyle .
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#7
Ktoś mądrzejszy musiał pomóc w pisaniu ? :LOL:
Tak minimum z 5 osób. teraz jesteś tematem w mojej rodzinie na conajmniej trzy tygodnie. Jedni mnie pocieszaja, drudzy myślą nad nowymi tekstami. To niestety moja ostatnia odp mimo, że zabawę przednią fundujesz.

Moderatora proszę o wydzielenie z tego tematu, który jest zbyt słaby by mędrzec @eugen74 posiadał w nim swoje nauki.
 

M&M

Znany użytkownik
Reakcje
671 22 2
#9
A może adresik popieprzyliście?
Mam Lad, Lądek Zdrój ale Londynu nie mam!!!
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#10
A może adresik popieprzyliście?
Mam Lad, Lądek Zdrój
Może to jakiś przytułek ze wstępną segregacją przesyłek i po prostu nie wręczyli mu przesyłki by sobie krzywdy zawartością nie zrobił.

Tych wszystkich, którzy uprzedzali mnie przed tym" wynalazkiem" pragnę przeprosić, że Was nie posłuchałem i miałem czelność mieć swoje zdanie, teraz wiem mieliście rację.
 

Ciemny

Aktywny użytkownik
Reakcje
857 6 1
#12
Tylko że to ty zrobiłeś mnie w wała a nie ja ciebie .
Płytki z ciebie człek .
Tak masz rację zrobiłem Cię w wała tym, że pomimo że mnie obrażałeś, wysłałem Ci kalki na mój koszt, kalki za które sam zapłaciłem :) a Ty ich nie odebrałeś, po czym obrażasz dalej robiąc z siebie wielce oszukanego. Na serio przestań już pisać w moich wątkach i na PW bo mnie nie ruszają bystrzaki internetowe ani trochę.
 
OP
OP
eugen74

eugen74

Aktywny użytkownik
Reakcje
749 12 0
#13
Skoro twierdzisz że wysłałeś to jakiś problem żeby podać numer nadania lub skan rzekomej koperty która się wróciła ?
A skoro mowa o pieniądzach to ja na własny koszt jeździłem na bazę jak tylko pojawił się zielony intruz żeby zrobić zdjęcia dla ciebie .
Nie będę się więcej zniżał do twojego poziomu, więc

2.jpg
 

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.484 158 2
#14
Panowie proszę o zakończenie przepychanek. PW - tam sobie porozmawiajcie.
Kolejny wpis, który nie będzie związany z tematem skończy się ostrzeżeniem a później odpoczynkiem od forum.
 

Podobne wątki