• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Starmada - Wydzielone z "Osobowe - jestrabh"

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#1
To jest Pullman Heniu. Landaulet miał brezentowy składany dach nad tylną kanapą. Starmada wypuściła dwa modele Landauleta: z opuszczonym dachem i z podniesionym dachem.
Wracając do modelu, to wykonanie świetne. Starmada, mimo, że to chińska firma, to jednak potrafi zrobić bardzo dobre jakościowo modele i w rozsądnej cenie.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#2
To jest Pullman Heniu. Landaulet miał brezentowy składany dach nad tylną kanapą. Starmada wypuściła dwa modele Landauleta: z opuszczonym dachem i z podniesionym dachem.
Wracając do modelu, to wykonanie świetne. Starmada, mimo, że to chińska firma, to jednak potrafi zrobić bardzo dobre jakościowo modele i w rozsądnej cenie.
Chińska firma ? są tam na pewno produkowane ... ale Starmada to produkcja ściśle związana z Brekiną, jest także jedyną firmą dystrybucyjną na Europe. Brekinie chodziło o zmniejszenie kosztów produkcji przy zachowaniu jakości. Jeżeli Ty masz rację to ciekawa informacja bo zawsze myślałem że to Niemiecka podfirma Brekiny, zajmująca się produkcją małych mercedesów, stąd w nazwie Star od gwiazdy na masce.
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#3
Piękny Landaulet i to w złotym kolorku. Podoba mi się i takiego też posiadam. (y)

Sorki Heniu, że Ci zaśmiecam temat, ale muszę koledze odpowiedzieć, a jak tylko chcesz to usunę ten poniższy wpis.
Chińska firma ? są tam na pewno produkowane ... ale Starmada to produkcja ściśle związana z Brekiną, jest także jedyną firmą dystrybucyjną na Europe. Brekinie chodziło o zmniejszenie kosztów produkcji przy zachowaniu jakości. Jeżeli Ty masz rację to ciekawa informacja bo zawsze myślałem że to Niemiecka podfirma Brekiny, zajmująca się produkcją małych mercedesów, stąd w nazwie Star od gwiazdy na masce.
Jestem pewien i tym razem mam rację. Kiedyś, dawno temu w moim temacie osobówek zamieściłem takie zdjęcie, resztę fotek proponuję obejrzeć w moim temacie http://forum.modelarstwo.info/threads/moje-osobówki-mafo.13164/post-262855
IMG_7129.jpg
Poza tym Starmada to nie jedyna firma chińska, która produkuje modele w naszej skali i to w bardzo dobrej jakości.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#4
Piękny Landaulet i to w złotym kolorku. Podoba mi się i takiego też posiadam. (y)

Sorki Heniu, że Ci zaśmiecam temat, ale muszę koledze odpowiedzieć, a jak tylko chcesz to usunę ten poniższy wpis.

Jestem pewien i tym razem mam rację. Kiedyś, dawno temu w moim temacie osobówek zamieściłem takie zdjęcie, resztę fotek proponuję obejrzeć w moim temacie http://forum.modelarstwo.info/threads/moje-osobówki-mafo.13164/post-262855
Zobacz załącznik 624911
Poza tym Starmada to nie jedyna firma chińska, która produkuje modele w naszej skali i to w bardzo dobrej jakości.
szkoda zaśmiecać fajny samochodowy temat, wyjaśnienie poproszę na pv
 

Kempol

Administrator
Zespół forum
Donator forum
BGM
MSMK
Reakcje
18.855 214 0
#5
Ostatnie zaśmiecanie, informacja ze strony Berkiny:
(tłumaczenie z niemieckiego - tłumacz google)

Modele Starmada

Koncepcja modelu powstała w ścisłej współpracy z BREKINĄ. Cechy techniczne, rejestracja danych nadwozia i wiele szczegółowych rozwiązań pochodzą od zespołu BREKINA, produkcja odbywa się w Chinach. Dzięki STARMADA pokazujemy, że w Chinach istnieją najlepsze warunki dla najwyższych standardów technologicznych, ponieważ realizacja projektu STARMADA nie polegała na wykorzystaniu niskich kosztów produkcji w Azji, ale na doskonaleniu najlepszej sztuki modelowania w skali H0 (1:87 ). W nowych halach produkcyjnych modele STARMADA są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, co jest wzorcową produkcją pod każdym względem.

Nazwa STARMADA nie pochodzi przypadkowo od "Gwiazdy" i "Armady". Tak więc pierwsze 12 modeli nosiło gwiazdę na masce. Zaczęło się od jednego z najbardziej znanych modeli Mercedes-Benz, Type 600 z dużą szerokością rozstawu kół Pullman. Samochód reprezentacyjny zbudowany w latach 1964 do 1981 wydawał się odpowiednim modelem do wprowadzenia nowej marki. W międzyczasie dodano również modele oparte na modelach BMW, Jaguara i Land Rovera.

Starmada stała się najlepszą marką topowych modeli BREKINA.

BREKINA jest wyłącznym dystrybutorem STARMADA w Europie.
Zawsze możemy wątek wyczyści na prośbę właściciela.
 
Ostatnio edytowane:

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#6
Piękny Landaulet i to w złotym kolorku. Podoba mi się i takiego też posiadam. (y)

Sorki Heniu, że Ci zaśmiecam temat, ale muszę koledze odpowiedzieć, a jak tylko chcesz to usunę ten poniższy wpis.

Jestem pewien i tym razem mam rację. Kiedyś, dawno temu w moim temacie osobówek zamieściłem takie zdjęcie, resztę fotek proponuję obejrzeć w moim temacie http://forum.modelarstwo.info/threads/moje-osobówki-mafo.13164/post-262855
Zobacz załącznik 624911
Poza tym Starmada to nie jedyna firma chińska, która produkuje modele w naszej skali i to w bardzo dobrej jakości.
Sorki za zaśmiecanie , Maćku to znaczy tylko tyle że modele są produkowane w Chinach, a nie że to jest chińska firma, bo czy Nike, Puma z napisem made in china , oznaczają że to są chińskie firmy , nie sądzę :) :)


Mercedes kapitalny , tak to można spędzać dzień dziadka :)
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.330 108 2
#7
Ostatnie zaśmiecanie, informacja ze strony Berkiny:
(tłumaczenie z niemieckiego - tłumacz google)



Zawsze możemy wątek wyczyści na prośbę właściciela.
Ale nikt nie napisał że to chińska firma tylko że tam są produkowane, wielu czołowych producentów tworzy swoje marki a produkcja odbywa się w Azji :)
 
OP
OP
mafo

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.842 386 20
#9
Ale nikt nie napisał że to chińska firma tylko że tam są produkowane, wielu czołowych producentów tworzy swoje marki a produkcja odbywa się w Azji :)
No i zapewne masz rację. Źle napisałem, że Starmada to chińska firma. Na pewno produkcja jest w Chinach i stąd mi się wydawało, że to firma chińska. Zgodnie z tym, co jest napisane na pudełkach z modelami to nazwa Starmada jest znakiem firmowym Brekiny w Europie.
 

Pietras83

Znany użytkownik
Reakcje
3.069 15 3
#11
Ja pisałem że Starmada to firma córka Brekiny. Robią dla nich modele Top, a że produkują je w Chinach to jak Większość rzeczy. Dla mnie to Niemiecka firma...
 

Podobne wątki