• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Transbud

Ty42-89

Znany użytkownik
Reakcje
1.667 11 0
Napiszę tak, trafiłem na ten wątek przez dział Giełdy. Przeglądając zdjęcia zacząłem się zastanawiać gdzie są te modele. Chylę czoła, jest to tak realnie wykonane i do tego jeszcze tak umiejętnie sfotografowane, że gdybym nie doczytał, że to makieta to żyłbym w przekonaniu, że oglądam archiwalne fotografie prawdziwej bazy transportowej.
 

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Taaa. Mała? Już to widać, jakie to maleństwo docelowo będzie. Super pomysł i już wygląda intrygująco. Suwnica kapitalna(y). Gotowiec czy jakaś modyfikacja kartonu od Sławka? Bo naprawdę wygląda świetnie.
 

Astro

Znany użytkownik
Producent
Reakcje
9.767 301 15
Tak sobie myślę, że nie kojarzę suwnicy w takiej formie - albo na obu nogach , albo obustronnie na rusztach. Ciekawy pomysł. Jednak nie daje mi spokoju ta szyna z podkładami. Osobiście bym ją wpuścił w beton tak by podkłady nie były widoczne.
Aż nie mogę się doczekać jak wyjdziesz z tym na dach i pokażesz zdjęcia w naturalnym oświetleniu.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 18

Podobne wątki