• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Fotografie Tramwajowe klimaty

Andrzej Harassek

Moderator For Prawdziwa Kolej Koleje Innych Krajów
Zespół forum
Donator forum
Reakcje
11.290 459 29
#9
Bydgoszcz, ulica Ołowiana. Co to za tramwaj?
To nie przez przypadek wagon GT6, który w Krakowie swojego czasu był jeżdżącą kawiarnią?
Nie wiem, co ten wagon robi w Bydgoszczy i skąd się tam wziął, ale jeżeli pochodzi z bydgoskiego przedsiębiorstwa tramwajowego (nie wiem, jaką ma nazwę), to trzeba pamiętać, że w Bydgoszczy są wąskie tory (1000 mm), a w Krakowie normalne.
 

Magic

Znany użytkownik
Reakcje
4.444 31 4
#11
11.06.2023. San Francisco, CA.
Jechalem autem na spotkanie ze znajomym, za pozno wyszarpalem aparat z kieszeni, jeszcze z boku widzialem caly model, ale nie "wskoczylo" mi zdjecie. Udalo sie dopiero po chwili z przodu, nic wiecej nie potrafie powiedziec. Poza tym, ze regularne tramwaje sa nowoczesne, ale jest troche takich wlasnie specyficznych. Choc lata temu jechalem tez takim klasykiem chyba ze 100 letnim po tych pagorkach San Francisco.
Z pozdrowieniami.
Maciek "Magic"
SF TRAM 1200.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Tramwaje i metro 4
Tramwaje i metro 31
Tramwaje i metro 7

Podobne wątki