• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Makieta TERMINAL

jestrabh

Znany użytkownik
Reakcje
2.810 40 1
Tu niema co komentować tylko patrzeć i podziwiać. Kapitalna tytaniczna praca, której efekt końcowy powala(y)(y)(y)
 

Qmaty

Znany użytkownik
Donator forum
Reakcje
5.827 235 3
Cierpliwość popłaca, warto było czekać. Jest co podziwiać i z oświetleniem robi mega wrażenie.
Planujesz Jarku jakąś dioramę do tego?
W tle widać też kilka kąsków.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
Poprzednicy napisali już wszystko ja tylko zauważyłem że pwnica Ci się bardzo zmieniła i teraz wygląda jak w laboratorium :)
 
OP
OP
jarekom

jarekom

Znany użytkownik
Reakcje
712 2 0
Już myślałem, że temat umarł, a tu nagle WOW!!! :eek:o_O:eek:o_O Normalnie szczena spadła na podłogę... :eek:o_O:eek:o_O
Zrobiłeś niesamowitą modelarską pracę. (y) Jestem pod wrażeniem... Pełen szacun Jarku. (y)(y)(y)
Nie , nie , temat nie umarł. Po prostu brak czasu. Mam ostatnio dużo pracy.

Poprzednicy napisali już wszystko ja tylko zauważyłem że pwnica Ci się bardzo zmieniła i teraz wygląda jak w laboratorium :)
Musiałem zrobić porządek !!!

Cierpliwość popłaca, warto było czekać. Jest co podziwiać i z oświetleniem robi mega wrażenie.
Planujesz Jarku jakąś dioramę do tego?
W tle widać też kilka kąsków.
Tak. Statek to część planu. Planuję zrobić wycinek terminala kontenerowego. W planie dzwigi bramowe , i urządzenia do transportu puszek.
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.560 386 20
Jesteś Jarku niesamowity. U Ciebie albo jest długa cisza, albo jak się zaczyna dziać to z grubej rury. Kolejny kapitalny model robisz. Szczena opada... :eek:o_O Pięknie to wygląda, gratuluję. (y)(y)(y)
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Dioramy i makiety 0

Podobne wątki