• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Szczegóły na makietach i dioramach

garou

Ostrzeżony
Reakcje
4.111 416 99
#41
Również rozglądałem się za końmi do furmanki i sprzedawca w lokalnym sklepie modelarskim polecił mi tę stronę. Niestety dla większości na tym forum, firma znajduje się w UK, więc dochodzą koszty za przesyłkę, a przy większych zamówieniach również cło. A, i robią na zamówienie, więc czas realizacji również nie jest najkrótszy.
Tamten mój wpis już nie aktualny. Kupiłem Artitec'a w modellbahnlippe shop. W Niemczech. Drogo, ale wyjścia nie było. Niestety, to co oferuje nasz rynek to trochę lipa. Przelewałem z polskiego banku, więc doszło za przelew z przewalutowaniem.... za furę z koniem /sam koń był potrzebny/ wyszło ze 185zł.... masakra. Ale jak chce się mieć super....
 
OP
OP
raf_oct

raf_oct

Znany użytkownik
Reakcje
247 3 0
#43
Krótka relacja z prac nad modelami mebli do wnętrz budynków w realiach lat 60. i 70. z ogólnodostępnych materiałów: drutów kart telefonicznych, forniru bukowego, listewek bambusowych. tapicerek starych modeli samochodów itp., skala 1:87, elementy łączone klejem cyjanoakrylowym.
IMG_20230705_222340.jpg
IMG_20230706_142036.jpg
IMG_20230706_171839.jpg
IMG_20230706_230323.jpg
 
OP
OP
raf_oct

raf_oct

Znany użytkownik
Reakcje
247 3 0
#44
Do wnętrza brakowało mi tylko pieców kaflowych. Fragment odpowiednio dociętej sklejki balsowo-sosnowej i naklejane na to ponacinane paski kartonu. Drzwiczki z kartonu i brystolu. Można to zrobić dokładniej i lepiej zastosować rozcieńczony wikol zamiast kleju cyjanoakrylowego. Ja niestety użyłem tego drugiego.
IMG_20230720_152839.jpg
IMG_20230723_140416.jpg
dw.jpg
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Techniki modelarskie 16

Podobne wątki