• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

1:1 Straż pożarna

viator

Aktywny użytkownik
Reakcje
1 0 0
#7
W sobotę 11 lipca około 6:20 jadąc drogą nr 696 na odcinku Mokobody-Węgrów natrafiliśmy na świeży wypadek drogowy. Poszkodowani byli w stanie ciężkim, droga została całkowicie zamknięta, na miejscu byli ratownicy z dwoma wozami straży pożarnej i dwie karetki pogotowia, po chwili przyjechał jeszcze jeden wóz bojowy SP i radiowóz. Wrzucam kilka fotek zrobionych na gorąco podczas tej akcji samochodom nr 671 M 21 (MAN TGM13) oraz (na drugim zdjęciu w głębi za karetką) nr 671 M 43 (SRt Star/Man) z JRG Węgrów (Stolarczyk). Na ostatnim zdjęciu na bocznej drodze (słabo widoczny) trzeci wóz bojowy uczestniczący w akcji - MAN TGM13 nr 679 M 25 z OSP Ruchna.
 

Załączniki

Irokez46

Znany użytkownik
Reakcje
10.344 47 0
#8
A ja mam pytanie po co tworzyć kolejny temat skoro już jeden był o takich służbach jak straż czy policja. W tej chwili w dziale 1:1 jest taki bajzel ze juz się nie chce tu zaglądać. Niebawem będą tematy betoniarki białe i betoniarki brązowe, jakby wszystko nie mogło być w temacie ze sprzętem budowlanym.
 

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.027 108 2
#9
A ja mam pytanie po co tworzyć kolejny temat skoro już jeden był o takich służbach jak straż czy policja. W tej chwili w dziale 1:1 jest taki bajzel ze juz się nie chce tu zaglądać. Niebawem będą tematy betoniarki białe i betoniarki brązowe, jakby wszystko nie mogło być w temacie ze sprzętem budowlanym.
Jak kto lubi ja wolę jak jest podzielone a nie wszystko w jednym wpieprzone bez ładu i składu , ale dla każdego porządek oznacza co innego.;);):)
 
OP
OP
Michał Type_r7

Michał Type_r7

Moderator działu Modelarstwo Samochodowe
Zespół forum
Reakcje
13.454 158 2
#18
Ale czyściutka :) Patrząc na pierwszą fotkę w pewnej chwili myślałem że to model.
Nówka sztuka...

A teraz od znajomych i zaprzyjaźnionych stron internetowych.
Nowości i ciekawsze wozy straży pożarnej, które wyjadą, albo już wyjechały w 2015. Niektóre pojedyncze sztuki, inne w większej ilości.
straż 2.jpg
straż.jpg
straż3.jpg
straż4.jpg

Techniki i chemiki.
 
Autor wątku Podobne wątki Forum Odpowiedzi Data
Skala 1:1 0
Skala 1:1 9
Skala 1:1 0
Skala 1:1 1170

Podobne wątki