• Ten serwis używa "ciasteczek" (cookies). Korzystając z niego, wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Learn more.
  • Szanowny Użytkowniku, serwisy w domenie modelarstwo.info wykorzystują pliki cookie by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Kolekcja Stare ciężarówki Brodagaz

Slavi

Znany użytkownik
Reakcje
2.668 4 0
Znów się trochę uzbierało... :rolleyes:
Zacznę od niebieskiego Brekinowego smutasa. :D Kultowy zestaw w ciekawych barwach. Niezmiennie podoba mi się przyczepa na bliźniakach. :)
Seria meblowozów dobrze znana. Schody to interesujący dodatek w tych modelach.
SK w Eurocab-ie i barwach Nor-Cargo. Absolutny sztos! Kultowe malowanie. :)
SK ZDF. Już o tym kilka razy pisałem. Uwielbiam dedykowane pudełka i świetnie, że taki rarytas nam pokazałeś. :) Uzbieranie całej kolekcji było by nie lada gratką. ;)
Mercedes Knauer. Nie wiem kto go wyprodukował, ale jest kapitalny. Świetne akcenty na plandece.
Na koniec Schenker. Kawał historii w tym znanym wszystkim malowaniu, :)
 
OP
OP
Brodagaz

Brodagaz

Znany użytkownik
Reakcje
26.029 108 2
Znów się trochę uzbierało... :rolleyes:
Zacznę od niebieskiego Brekinowego smutasa. :D Kultowy zestaw w ciekawych barwach. Niezmiennie podoba mi się przyczepa na bliźniakach. :)
Seria meblowozów dobrze znana. Schody to interesujący dodatek w tych modelach.
SK w Eurocab-ie i barwach Nor-Cargo. Absolutny sztos! Kultowe malowanie. :)
SK ZDF. Już o tym kilka razy pisałem. Uwielbiam dedykowane pudełka i świetnie, że taki rarytas nam pokazałeś. :) Uzbieranie całej kolekcji było by nie lada gratką. ;)
Mercedes Knauer. Nie wiem kto go wyprodukował, ale jest kapitalny. Świetne akcenty na plandece.
Na koniec Schenker. Kawał historii w tym znanym wszystkim malowaniu, :)
Mercedes Knauer to produkcja Roskopffa :)
 

Tomek M.

Znany użytkownik
Reakcje
9.405 68 0
Schenker, taka niekończąca się historia, tutaj dosłownie bardzo ciekawy ten henschel.
Natomiast serducho dałem nie za turbostara, chociaż to bardzo fajne wozy,ale za to że z Bambergu, a spędziłem tam kilka fajnych dni(y)
 

mafo

Moderator Forum Samochodowego
Zespół forum
Reakcje
23.567 386 20
Ależ ten czas leci... :eek: Turbostar już w starych ciężarówkach... o_O A wydawałoby się, że dopiero co jeździły po naszych drogach.
Fajne malowanie, szczególnie ciągnika.
 

Podobne wątki